• Informacje na temat:

  synowie victorii

Artykuły na temat: synowie victorii
 • Victoria Beckham nie może spać

  Sen z powiek Victorii Beckham spędza możliwość transferu jej męża Davida Beckhama z Los Angeles Galaxy do AC Milan.

 • Joginka Victoria Beckham

  Victoria Beckham dołączyła do szerokiego grona gwiazd muzyki i filmu, które ćwiczą jogę. Była wokalistka Spice Girls rozpoczęła ćwiczenia, ponieważ obawia się, że ciąża może niekorzystnie wpłynąć na jej figurę. Przypomnijmy, że pod koniec lutego na świat ma przyjść jej trzeci syn.

 • Przerażona Victoria Beckham

  Victoria i David Beckhamowie zwiększyli liczebność swojej ochrony po tym, jak nasiliły się anonimowe pogróżki pod ich adresem.

 • Victoria Beckham i David Beckham świętują rocznicę ślubu. 19 lat minęło

  Na Instagramie Victoria Beckham opublikowała swoje zdjęcie z mężem. W środę (4 lipca) minęło 19 lat od jej ślubu z Davidem Beckhamem.

 • Victoria Beckham: Przerwa z dziećmi

  ..."To ciężka praca" - przyznaje Victoria Beckham, mówiąc o opiece nad trójką małych synów: Brooklynem (7 l.), Romeo (4 l.) i 1,5-rocznym Cruzem. Victoria niedawno zadeklarowała, że rezygnuje z kariery zawodowej żeby więcej czasu poświęcić dzieciom. Jej mąż ma dużo zajęć jako piłkarz klubu Real Madryt. Stąd pani Beckham postanowiła, że na razie trójka dzieci jej wystarczy. Według zapowiedzi Victorii...

 • Beckhamowie: Victoria w ciąży?

  A więc udało im się - jedna z najsłynniejszych par światowego show-biznesu oczekuje czwartego już dziecka! Victoria Beckham (31 l.), która w lutym 2005 roku urodziła trzeciego syna, Cruza, jest przeszczęśliwa - informuje "Super Express".

 • Victoria Beckham kurą domową

  ..."Jedyne co chcę teraz robić, to pozostać w cieniu i opiekować się moimi dziećmi" - mówi Victoria Beckham, wcześniej znana jako "Posh". Pod koniec lutego w Madrycie na świat przyszedł Cruz, trzeci syn Victorii i Davida Beckhama, kapitana piłkarskiej reprezentacji Anglii. Słynne małżeństwo ma także 5-letniego Brooklyna i 2-letniego Romea. "Nie mam żadnych planów związanych z muzyką. Kocham czas...

 • Beckhamowie: Trzeci syn

  Victoria i jej mąż David Beckham już wiedzą jakiej płci będzie ich trzecie dziecko. W marcu 2005 roku na świat przyjdzie kolejny chłopiec w sławnej rodzinie Beckhamów.

 • Beckhamowie: Narodziny syna

  Beckham, który jest także ojcem 5-letniego Brooklyna i 2-letniego Romeo. "Ma nos Victorii i jej usta" - dodał. Pytany o wybrane imię, stwierdził: To po prostu imię, które nam się podoba. Tym razem...

 • Syn Madonny kabalistą

  Na ręce Davida Bandy, 13-miesięcznego dziecka rodem z Malawi, który został adoptowany przez Madonnę (48 l.) i Guy'a Ritchiego (38 l.), pojawił się czerwony sznureczek. Popularna wokalistka zamierza bowiem wychowywać swojego nowego synka na wyznawcę kabały, mistycznego odłamu judaizmu.

Zdjęcia na temat: synowie victorii
Wideo na temat: synowie victorii
 • Ciężkie życie synów Beckhamów

  Victoria Beckham zrobiła wydarzenie towarzyskie z 9. urodzin swojego syna Brooklyna. Na imprezę w Los Angeles zostały zaproszone m.in. modelka Heidi Klum i aktorka Eva Longoria.

 • Posh Spice w ciąży?

  Victoria Beckham z synem Brooklynem w Los Angeles. Nagranie pomnożyło plotki , jakoby Posh Spice była znowu w ciąży - przyjrzyjcie się uważnie, jak układa jej się sukienka na brzuchu!