• Informacje na temat:

  system przeznaczony

Artykuły na temat: system przeznaczony
 • System Of A Down: Otworzyć oczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "System Of A Down. Hipnotyczny krzyk" - napisanej przez Bartka Koziczyńskiego biografii grupy, która była jedną z gwiazd tegorocznej edycji Impact Festival w Krakowie.

 • Mikrofony gwiazd na licytacji

  The Strokes, Oasis, System Of A Down i Queens Of The Stone Age - to wykonawcy, którzy przekazali swoje mikrofony na charytatywną aukcję, zorganizowaną w Internecie. Dochód przeznaczony będzie dla osób mających problemy ze słuchem.

 • Disney+ wystartuje 12 listopada. Znamy cenę!

  Disney+, serwis VoD Disney'a, zostanie uruchomiony 12 listopada br. w USA. W 2020 roku system ma być stopniowo wprowadzany na innych rynkach. Disney zamierza przeznaczyć ponad miliard dolarów na produkcje, które zadebiutują na serwisie.

 • Pearl Jam w walce z rakiem

  Kontrowersyjny utwór grupy Pearl Jam, zatytułowany "Bu$hleaguer", znajdzie się na składance "Hot Stove, Cool Music", która ukaże się w Stanach Zjedoczonych pod koniec stycznia. Dochód ze sprzedaży wydawnictwa zostanie przeznaczony na rzecz walki z rakiem.

 • Ile kosztuje sekret Pottera?

  ...satelitarne w cenie 1000 funtów za sztukę, mające wykazać najlżejsze choćby odchylenie od wyznaczonej trasy. Książki będą wiezione na zapieczętowanych paletach wyposażonych w system alarmowy. Wszyscy...

 • Mel Gibson bez ograniczeń

  Włoska premiera "Apocalypto" rozpętała debatę na temat systemu przyznawania filmom kategorii wiekowych. Film Mela Gibsona wszedł bowiem do włoskich kin bez ograniczeń.

 • KFF także dla profesjonalistów

  Krakowski Festiwal Filmowy, którego 50. edycja będzie miała miejsce w dniach 31 maja - 6 czerwca, już od kilku lat mocno otwiera się na profesjonalistów filmowych. Pod nazwą Industry Zone kryją się Krakowskie Targi Filmowe, Dragon Forum oraz szereg wydarzeń przeznaczonych dla obecnych na festiwalu przedstawicieli branży filmowej.

 • Pierwszy IMAX w Polsce

  ...prawie pół metra). Projektor jest sterowany elektronicznie i połączony z sześciokanałowym, cyfrowym systemem dźwiękowym, który całkowicie jest zsynchronizowany z obrazem. Dźwięk Surround w IMAKSIE...

 • TVP walczy o pieniądze

  Telewizja Polska, Polskie Radio oraz Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przeprowadzą wspólną kampanię informacyjną na temat abonamentu i jego wpływu na system funkcjonowania mediów publicznych.

 • Sporu o abonament ciąg dalszy

  Zachowanie systemu abonamentowego, ale zmodyfikowanego tak, by widzowie mogli go odliczać od podatku, proponują szefowie TVP, Polsatu i TVN we wspólnym piśmie do marszałka Sejmu.

Dyskusje na temat: system przeznaczony
 • Re: "W rytmie serca": Julia Wieniawa-Narkiewicz chce być traktowana poważnie

  „Rosyjskie sześcioraczki” w akcji (wideo)..Ministerstwo Obrony Rosji opublikowało wideo przedstawiające testy najnowszych systemów bojowych - Awangard, Sarmat, Kinżał, Posejdon, Buriewiestnik(...) systemem dobiegła końca, rozpoczął się etap produkcji seryjnej. Równolegle z uruchomieniem produkcji seryjnej rozpoczęły się przygotowania do oddania do użytku. Sarmat...Półtora minutowy film