• Informacje na temat:

  sytuacja powtarzała

Artykuły na temat: sytuacja powtarzała
 • "Staram się nie powtarzać"

  ...obecna sytuacja kina brytyjskiego? Alan Parker: Tradycyjnie brytyjskie kino było finansowane przez wsparcia rządowe i podatki. Te ulgi zostały w zeszłym roku zniesione i nie wprowadzono na ich miejsce...

 • "Nie powtarzać się"

  ...i generalnie wszystko to, co cię otacza. Czy było coś takiego - książka, film lub sytuacja - co sprawiło, że napisałeś takie a nie inne teksty? Tak. Wszystko to, co wiąże się z molestowaniem dzieci...

 • Adamczyk powtarza kultową rolę

  Już 29 czerwca na ekrany wjadą zrealizowane w technice 3D "Auta 2" - jeszcze szybsza, jeszcze głośniejsza i ekscytująco wysokooktanowa druga część pamiętnego przeboju z wytwórni Disney/Pixar.

 • "Zdrowa sytuacja dla muzyki"

  ...w takich sytuacjach Noodles stara się nawiązać kontakt z ludźmi i zachęcić ich do powtarzania za nim różnych zawołań, ale ponieważ Japończycy nie mówią po angielsku, to można do nich mówić, co się chce(...) bardzo zdrowa sytuacja dla muzyki. Jakie są wasze najbliższe plany? Dexter: Nigdy nie wiadomo, co będzie dalej. Mamy jeszcze przed sobą parę tras koncertowych, parę płyt. Mamy szczęście, że...

 • "Psy 3. W imię zasad": Niepotrzebny powrót

  Powrót legendy? A może odgrzewany kotlet? Premierze "Psów 3" towarzyszyło wiele obaw i oczekiwań. Jedne i drugie szły w skrajności, a tymczasem wyszło coś pomiędzy. Nie jest tak źle, jak wieścili niektórzy. Z drugiej strony, trzecia część historii Franza Maurera nie powtarza sukcesu kultowego filmu z 1992 roku.

 • "The Meg" : Kosa i kamień

  Uwaga, uwaga! Uprasza się, aby wszyscy bezzwłocznie opuścili wodę. W okolicy grasuje megalodon, czyli przerośnięty, prehistoryczny rekin, który - jakby to ująć w możliwie najdelikatniejszy sposób - preferuje obfite mięsne posiłki. Na szczęście kryzys nie powinien potrwać długo. Sytuacji próbuje zaradzić Jason Statham. Powtarzam: sytuacji próbuje zaradzić Jason Statham.

 • Recenzja Pawbeats "Orchestra": Gardło poderżnięte smyczkiem

  Demony "Utopii" żyją i mają się dobrze. Album "Orchestra” powtarza błędy swojego poprzednika i nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała się zmienić przy okazji kolejnego wydawnictwa.

 • Anna Nehrebecka: Życie to sztuka wyboru

  Chociaż kojarzy się głównie z rolami niewinnych szlachcianek, to sama nie spędza czasu na wzdychaniu. Jeśli sytuacja tego wymaga - działa. W wywiadach zawsze powtarza, że życie to sztuka wyboru i ponoszenia konsekwencji. Niczego nie żałuje.

 • Łukasz Grzegorzek: Ogarnij się

  W jednej ze scen główny bohater mojego filmu słyszy "ogarnij się". Sam mógłbym to sobie codziennie powtarzać - wyznaje Łukasz Grzegorzek, którego "Kamper" wchodzi w piątek, 15 lipca, na ekrany kin.

 • Lucyna Winnicka i Jerzy Kawalerowicz: Mędrzec zakochany w aniele

  "Prawdziwy reżyser nie powinien mieć żony” – powtarzał kolegom Jerzy Kawalerowicz. Jeśli miała to być przestroga przed poświęcaniem sztuki dla życia rodzinnego, to chyba dobrze, że sam się do niej nie zastosował. Bo to właśnie we współpracy z drugą żoną, Lucyną Winnicką, stworzył swe najwspanialsze dzieła.

Zdjęcia na temat: sytuacja powtarzała