• Informacje na temat:

  szabłowska maria

Artykuły na temat: szabłowska maria
 • Maria Szabłowska wyszła za mąż za swojego szefa. Tworzą zgodną parę od lat

  Jej głos znają miliony słuchaczy Polskiego Radia. Maria Szabłowska (72 l.) ma też wiernych wielbicieli wśród telewidzów. Koneserzy muzyki rozrywkowej z przyjemnością oglądali programy "Dozwolone od lat 40" i "Wideoteka dorosłego człowieka", który prowadziła z Krzysztofem Szewczykiem (71 l.). To właśnie z nim łączono dziennikarkę najczęściej. Tymczasem od ponad 40 lat prawdziwe życie dzieli z kimś...

 • Wielki Test o Polskim Filmie na antenie TVP1

  Zbliża się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie w TVP1. 29 września o godz. 20:25, goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie sprawdzą swoją wiedzę na temat klasyki polskiego filmu oraz kina współczesnego. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

 • Elżbieta Dmoch: czy wyrwie się ze szponów depresji? "Żyje bardzo skromnie"

  Żal ściska serce, gdy się słyszy, jak obecnie wiedzie się wielkiej gwieździe minionych lat, Elżbiecie Dmoch (64 l.). Kobieta zmaga się z depresją, jest samotna, a dodatkowo żyje bardzo skromnie. Pieniędzy wystarcza na najpotrzebniejsze rzeczy. O jej losie opowiedziała jej koleżanka, Maria Szabłowska.

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Krzysztof Szewczyk: Emerytem nie będę

  W latach 80. Krzysztof Szewczyk (71 l.) prowadził w TVP wiele programów rozrywkowych, m.in. "Przeboje Dwójki" i "Jarmark". Później z Marią Szabłowską "Wideotekę dorosłego człowieka". Choć jest już po 70., nie wybiera się na emeryturę. Na co dzień jest prezesem świetnie prosperującej firmy kosmetycznej.

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • Poniżona dziennikarka wraca

  Maria Szabłowska (57 l.) przez władze Polskiego Radia została dotkliwie poniżona i zwolniona z pracy - pisze jeden z magazynów. "Trzeba likwidować złogi gomułkowsko - gierkowskie" - usłyszała przy opuszczaniu ukochanej rozgłośni. Teraz wraca...

 • Eurowizja: Jest komisja!

  Telewizja Polska podała skład komisji, która wybierze piosenkę reprezentującą nasz kraj podczas 50. Konkursu Piosenki Eurowizja w Kijowie. Znajduje się w niej 29 osób zawodowo związanych z muzyką rozrywkową, znających specyfikę konkursu, w tym przedstawiciel INTERIA.PL. Szefową komisji została Maria Szabłowska, a wybrany utwór poznamy już 29 stycznia.

 • Ada Rusowicz i Czesław Niemen: Wypłakała za nim oczy

  ..." – dodaje Maria Szabłowska. Jednak ich związek dotknął poważny kryzys. Czesław postanowił odejść z Niebiesko-Czarnych i iść własną drogą. Założył nowy zespół Akwarele ( sprawdź! ), ale nie było...

 • Wielki Test o Polskim Filmie zaliczony!

  Janusz Zaorski i Maria Szabłowska zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Agnieszka Holland - Robert Biedroń. Największą amantką i amantem polskiego kina wybrani zostali Anna Dymna i Andrzej Łapicki.

Zdjęcia na temat: szabłowska maria
 • Maria Szabłowska
 • Maria Szabłowska
 • Maria Szabłowska
Dyskusje na temat: szabłowska maria
 • Re: Na baletnicę była... za wysoka

  odkąd zniszczyła piosenkę Anny German w Opolu (Człowieczy los) - wole jej nie ogladać, bo mnie trafia, że cos takiego zrobiła....:( blado prowadziła festiwal, gdyby nie Szabłowska - ten festiwal byłby do dooopy... a w sumie i tak jest, ale Maria podniosła conieco poprzeczke