• Informacje na temat:

  szalona jola

Artykuły na temat: szalona jola
 • Być jak Jola Rutowicz

  Od kiedy w domu Wielkiego Brata pojawiła się szalona Jola Rutowicz, wokół zaczęło aż roić się od jej naśladowczyń. Szczególnie widać to wśród obecnych uczestniczek programu Big Brother V.

 • Elżbieta Romanowska robi to, co kocha

  Elżbieta Romanowska jest kobietą o pełniejszych kształtach, ale nie ma kompleksów z tego powodu. Bawi nas jako Jola w "Ranczu" oraz Klara w sitcomie "Słodkie życie".

 • Tede spełnia swoje marzenia

  Wytwórnia Wielkie Joł ujawniła tożsamość pierwszego gościa, który pojawi się na nadchodzącej solowej płycie Tede "Ścieżka dźwiękowa".

 • "Lubię prowokować"

  Tede to jeden z czołowych polskich MC, lider grupy Warszafski Deszcz. Początkowo wraz z JanMarianem i VOLTem tworzył 1kHz (Ein Killa Hertz). W 1996 roku JanMario i TDF stworzyli własną formację o nazwie "Trzyha" (HHH=Hardcore Hip-Hop), do której po wakacjach dołączył Ceube. Pod koniec marca 1998 opuścił Trzyha (3H), a zespół zmienił nazwę na Warszafski Deszcz. W styczniu 1999 r. został wydany długo oczekiwany krążek "Nastukafszy...", który odniósł wielki sukces w polskim świecie hiphopowym....

 • Agnieszka Holland: To nie jest kraj dla starych kobiet

  ...uczciwa, namiętna, ale też szalona. Szalona swym gniewem, obsesjami, miłością do zwierząt i czułością dla wyrzuconych na margines ludzi. Pełna buntu i oburzenia. Jej okrutna, anarchistyczna rewolta nie ma(...). Po raz kolejny spotkała się pani na planie z Jolantą Dylewską, która jest autorką zdjęć do "W ciemności". Ten film jest jednak zupełnie inny. Jakie tym razem stanęły przed wami wyzwania? - Jola jest...

 • "Szokujące": Dokumentalny cykl telewizji TLC

  ...jest mężczyzną" (16 września) jest Jacek, który przez dużą część swojego życia znany był bliskim jako Jola. Starał się realizować w życiu będąc kobietą. Wziął ślub, urodził dzieci. Jednak, to nie(...) jako mała Jola wiedział, że "coś z nim jest nie tak". Brak samoakceptacji, wyczerpanie nerwowe, alkohol, wreszcie nieudana próba samobójcza. Ciąg nieszczęśliwych wypadków przerwał nieświadomy dramatu...

 • "19+" od 7 listopada na antenie TVN

  7 listopada na antenie TVN zadebiutuje nowy serial stacji "19+". Produkcja z gatunku scripted docu emitowana będzie od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.

 • Polskie filmy w programie 59. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  Plucińska (PL, DE, FR), 2019, A, 15ʼ Re-Cycle, reż./dir. Mateusz Lenart (PL), 2019, A, 6ʼ Red Light Train, reż./dir. Alicja Kot (PL), 2019, A, 10ʼ Story, reż./dir. Jola Bańkowska (PL), 2019, A, 5ʼ

 • Kraków Live Festival 2017: Deszcze niespokojne potargały... wianki (relacja, zdjęcia)

  Sobota na Kraków Live Festivalu upłynęła (sic!) pod znakiem obfitej ulewy i kolorowych wianków. Te drugie trafiły na głowy dziewczyn, którym przyświecał tego dnia jeden cel: koncert głównej gwiazdy, czyli Lany Del Rey. Kto jeszcze zaprezentował się polskiej publiczności?

 • Gwiazdy przyciągną widzów?

  "Hotel 52" to luksus i surowe zasady. Wszystko musi błyszczeć, smakować, a pracownicy chodzić jak w zegarku. Czy nowa właścicielka wywróci ten świat do góry nogami? Już dziś pierwszy odcinek nowego serialu.

Dyskusje na temat: szalona jola