• Informacje na temat:

  szalone kreacje

Artykuły na temat: szalone kreacje
 • Drapieżne kreacje Foremniak

  ..., zdolnych. - To właśnie pokora i pracowitość są najważniejsze - zdradziła Małgorzata Foremniak, która na start szykuje drapieżne kreacje, cięte riposty i wspaniały, onieśmielający uśmiech. Tym razem grupa...

 • "Brud": Plejada brytyjskich gwiazd w szalonej czarnej komedii

  Już 17 października na ekrany kin wejdzie hardcore'owa komedia "Brud". Film autorstwa twórców "Trainspotting" to historia Bruce'a Robertsona, detektywa, który w drodze na szczyt nie cofnie się przed niczym. W rolę zdeprawowanego policjanta wcielił się James McAvoy, a partnerują mu największe gwiazdy brytyjskiego kina.

 • Jack White w szalonej tyradzie. Kogo tym razem zaatakował?

  Ego Jacka White'a znów daje o sobie znać. Podczas koncertu w Bostonie amerykański muzyk "dissował" magazyn "Rolling Stone" i grupę Foo Fighters.

 • Jeff Bridges i Susan Geston: Jest coraz lepiej!

  Jeff Bridges i Susan Geston są małżeństwem od ponad 40 lat. Mówią, że wraz z upływem czasu kochają się jeszcze mocniej. Mają też receptę na udany związek. "To ona stoi za moim sukcesem" – mówił aktor, odbierając w 2010 roku Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie "Szalone serce".

 • Barbara Krafftówna: Zosia, Felicja i Honorata

  ...88. urodziny i 70 lat na scenie to wyjątkowa okazja do świętowania. Niezapomniane kreacje Barbary Krafftówny wciąż bawią i wzruszają.

 • Premiera oscarowego filmu

  Już niebawem telewizyjna premiera filmu "Szalone serce", głośnego debiutu reżyserskiego Scotta Coopera z Jeffem Bridgesem w roli głównej, który kreacją Bada Blake'a wywalczył pierwszego w karierze Oscara.

 • Dostali Złote Globy, zdobędą Oscary?

  Świat filmowy czeka na niedzielną galę Oscarów, ale w tym roku rozdano już Złote Globy i nagrody BAFTA. Natomiast, dzień przed Oscarami wręczone będą także Złote Maliny - "wyróżnienia" za nieudane filmy i kreacje aktorskie.

 • Następca Jamesa Deana?

  ...ma wyjątkowo mocną konkurencję. O Oscara będzie rywalizował ze zdobywcami tej najcenniejszej w świecie filmowym statuetki: Jeffem Bridgesem (w zeszłym roku za "Szalone serce") i Javierem Bardemem(...): Przełomowe kreacje Najważniejszy jak dotąd w karierze Franco okazał się 2008 rok. To wówczas zagrał dwie role, które nie dość, że pokazały jego olbrzymi aktorski potencjał, to jeszcze zmusiły wreszcie...

 • Margot Robbie najbardziej zapracowaną aktorką w Hollywood

  ...produkcjach, zagrała epizodyczne role w dwóch filmach, była producentką jednego obrazu oraz pojawiła się w krótkometrażówce. Szczególnie pamiętne kreacje stworzyła w "Marii, królowej Szkotów", "Gorącym...

 • "Tarapaty 2": Jest pierwsza zapowiedź

  W oczekiwaniu na ponowne otwarcie kin mamy dla was dobrą wiadomość - pierwszą zapowiedź jesiennej premiery, filmu "Tarapaty 2"! Kontynuacja największego hitu polskiego kina familijnego XXI wieku trafi na ekrany jesienią - wtedy szalone przygody, wakacyjny klimat, wybuchy, pościgi i opowieść o prawdziwej przyjaźni wynagrodzą widzom wiosnę spędzoną w domach! A pierwszą "Tarapatów" część możecie...