• Informacje na temat:

  szalony taniec

Artykuły na temat: szalony taniec
 • "Taniec z gwiazdami": Michał Koterski będzie ojcem!?

  Przez kilka tygodni uczył się tańczyć pod czujnym okiem Janji Lesar występując na parkiecie „Tańca z Gwiazdami “ – zdaniem wielu z marnym skutkiem. Teraz Misiek korzysta z chwilowej popularności zdobytej po udziale w show Polsatu i znów udziela licznych wywiadów. W ostatniej rozmowie z magazynem "Show" opowiedział m.in. o tym, czy chciałby być ojcem. Okazuje się, że szalony celebryta wcale...

 • "Taniec z gwiazdami": Marcin Miller jest szalony?

  Marcin Miller, lider discopolowego zespołu Boys, nie kryje, że był zdziwiony, kiedy zaproszono go do programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jak czuje się na parkiecie? "Myślę sobie, co ja robię tu?!" - wyznaje z rozbrajającą szczerością.

 • Anna Bosak: Jesienią czeka mnie moje własne wesele!

  Tancerka podkreśla, że przygotowania do tego wyjątkowego dnia w jej życiu już się rozpoczęły i jednym z kluczowych momentów wesela będzie pierwszy taniec. Prawdopodobnie będzie to rock’and’roll albo swing. Przyszli państwo młodzi chcą, żeby choreografia była dopracowana w każdym szczególe, dlatego już pilnie ćwiczą.

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • Misheel Jargalsajkhan porzuci medycynę?!

  .... Taniec z gwiazdami". Namówił ją do tego również pochodzący z Mongolii popularny w naszym kraju Bilguun Ariunbaatar (30 l.), który już pięć lat temu wystartował w "Tańcu..." i wytańczył miejsce w finale...

 • Co nam zostało z Cannes? Ręka w opiekaczu i Salma Hayek z sercem na dłoni

  68. festiwal w Cannes przeszedł do historii. Co nam zostanie po tej imprezie? Historia kina dopisała swoją kolejną kartę. W nowych edycjach podręczników do filmoznawstwa natrafimy na aktualizację filmów, które każdy fan kina musi znać. Będzie wśród nich nagrodzony Złotą Palmą "Dheepan" Jacquesa Audiarda, jak i wyróżniony przez dziennikarzy i nagrodą jury "Syn Szawła" László Nemesa.

 • Andersz: Ludzie mnie podziwiają

  Jurorowi "Tylko taniec" odbiła sodówka?

 • "Gra o tron": Czwarty sezon na DVD i Blu-ray

  Czwarty sezon serialu "Gra o tron" jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • Anna Kalczyńska podjęła zaskakującą decyzję! Ale sensacja

  ...czas z dziećmi i gra w planszówki.  Co ciekawe, pociechy Kalczyńskiej zdają się zadowolone z takiego obrotu spraw. Dziewczynki zatańczyły nawet "szalony taniec koronawirusa". A wy macie zamiar wziąć...

 • Szalony taniec. Zobacz nowy klip Radiohead!

  Najnowszy album Radiohead zatytułowany "The King Of Limbs" jest od piątku (18 lutego) dostępny na oficjalnej stronie zespołu. Do sieci trafił też klip do utworu "Lotus Flower".

Zdjęcia na temat: szalony taniec