• Informacje na temat:

  szapołowska serial

Artykuły na temat: szapołowska serial
 • Grażyna Szapołowska: Czas dojrzałych kobiet

  To wielka dama polskiego filmu. Piękna, charyzmatyczna, uwielbiana przez kolejne pokolenia widzów. Teraz oglądamy ją w roli księżnej Eufemii. – Kostiumy sprawiają, że nasz serial jest jak piękna bajka. A widzowie to kochają - mówi Grażyna Szapołowska.

 • Grażyna Szapołowska o roli w serialu "Korona królów"

  Od 3 grudnia fani Grażyny Szapołowskiej znów mogą ją oglądać na małym ekranie, tym razem w serialu TVP "Korona królów". Aktorka wciela się w postać księżnej Eufemii, żony Władysława Opolczyka. Znalazłam się w świecie baśni - mówi o pracy na planie gwiazda.

 • Szapołowska: Rasowa aktorka bez pracy

  Grażyna Szapołowska otrzymała jedną z głównych ról w nowym serialu TVP "Rezydencja". - Jestem w tej chwili bez pracy, długo nie grałam. Zdecydowałam się podjąć to wyzwanie jako rasowa aktorka, która nie ma pracy - przyznała gwiazda.

 • Zastąpi Grażynę Szapołowską

  ...w Krakowie. Katarzyna Gniewkowska (ur. 1962 r.) znana jest także telewidzom. Gra matkę głównej bohaterki, Ewy (Magdalena Szejbal), w popularnym serialu "Szpilki na Giewoncie". Wcześniej występowała także m.in. w serialach: "Apetyt na życie", "Majka", "Czas honoru" i "Na Wspólnej". Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200

 • Córka Szapołowskiej reżyserką

  ...- Młodzi ludzie kina są utalentowani, tylko trzeba im zaufać - Grażyna Szapołowska powiedziała na premierowym pokazie filmu "Popatrz na mnie". To reżyserski i scenograficzny debiut jej córki, Katarzyny Jungowskiej.

 • Zając wygryzie Szapołowską?

  Trwa walka pomiędzy Anetą Zając (znaną m.in. z serial u "Pierwsza miłość"), a Grażyną Szapołowską, jedną z największych gwiazd polskiego kina.

 • Nowy, kryminalno-komediowy serial TVN

  Już niebawem na ekranach TVN zadebiutuje nowy serial "Układ warszawski".Będzie to opowieść kryminalna z wątkami komediowymi - pełna zaskakujących zwrotów akcji historia młodego analityka policyjnego Marka Opornego.

 • Nowy serial: "Kochaj mnie, kochaj!"

  Wiosną na antenie telewizji Polsat pojawi się nowy serial "Kochaj mnie, kochaj!". Bohaterką filmu, w którą wciela się Anna Powierza, jest Ania Jaskółka - niezależna, nowoczesna i dynamiczna kobieta, świadoma swej wartości oraz potrzeb. Producentem i reżyserem serii jest Paweł Karpiński.

 • Szapołowska w sądzie z Englertem

  Przywrócenia do pracy w Teatrze Narodowym i trzymiesięcznej pensji żąda aktorka Grażyna Szapołowska od teatru za zwolnienie dyscyplinarne, gdy nie stawiła się na spektakl, by wziąć udział w show TVP. Dyrektor teatru Jan Englert podtrzymuje decyzję o zwolnieniu.

 • Grażyna Szapołowska: Jej gwiazda wciąż świeci

  Zawsze jest perfekcyjnie ubrana. Elegancka. W idealnie skrojonych sukienkach i na wysokich obcasach sprawia wrażenie niedostępnej. Ale to tylko pozory. Grażyna Szapołowska (60 l.) jest otwartą(...) i serialach telewizyjnych. Pani Grażyna zaczęła grać już na studiach. Występowała wówczas w spektaklach teatralnych i w telewizji. Kiedy w 1977 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkolę Teatralną w Warszawie...

Zdjęcia na temat: szapołowska serial
Wideo na temat: szapołowska serial
 • Powrót Grażyny Szapołowskiej

  To wielka dama polskiego filmu. Piękna, charyzmatyczna, uwielbiana przez kolejne pokolenia widzów. Teraz oglądamy ją w roli księżnej Eufemii. – Kostiumy sprawiają, że nasz serial jest jak piękna bajka. A widzowie to kochają - mówi Grażyna Szapołowska.

Dyskusje na temat: szapołowska serial