• Informacje na temat:

  szczere opinie

Artykuły na temat: szczere opinie
 • Marina Szczęsna-Łuczenko szczerze o drugiej ciąży! Wybrała już imię

  Marina Łuczenko-Szczęsna (30 l.) i Wojtek Szczęsny (30 l.) potwierdzili, że planują w niedalekiej przyszłości powiększenie rodziny. Para wybrała już nawet imię dla swojej pociechy!

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • Dramat Tatiany Okupnik! Tak szczera nie była nigdy

  Kilka dni temu Tatiana Okupnik (41 l.) podzieliła się traumatycznymi wspomnieniami dotyczącymi porodu. Nagranie poruszyło internautów, gdyż nikt nie przypuszczał, że piosenkarka doświadczyła tak ciężkiego porodu. Jest jednak coś, o czym wcześniej nie wspomniała. Dopiero teraz gwiazda odważyła się powiedzieć całą prawdę.

 • Borys Szyc: Niespokojny duch

  W tym sezonie Borys Szyc dołączył do obsady hitowego serialu "Lekarze", gra w "Czasie honoru", a na deskach teatru pojawia się w dwóch głównych rolach. Choć mawiają, że jeszcze trochę, a wyskoczy z lodówki, to chciałoby się mieć taką lodówkę.

 • Michał Żurawski szczerze o zarobkach!

  Michał Żurawski (38 l.) nie jest zadowolony, że jego żona Roma Gąsiorowska (36 l.) zarabia mniej niż on.

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • Justyna Żyła (31 l.) najwyraźniej ma już dość pomówień. Udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o tym, co wydarzyło się ostatnio w jej życiu. M.in. tłumaczyła się z nagiej sesji w "Playboyu" i zdradziła plany na przyszłość. Śmiało zadeklarowała, że napisze książkę, "jakiej nie ma na rynku". Nie zabrakło też pytań o jej małżeństwo. Czy uda się je uratować?

 • Marcelina Zawadzka: Maserak to tyran

  Udział w "Tańcu z gwiazdami" była Miss Polonia traktuje jak wyzwanie. Nam Marcelina Zawadzka zdradziła, co łączy ją z Rafałem Maserakiem i co zrobi, gdy wygra program.

 • Lara Gessler szczerze o matce! „Nie jest wzorem rodzica”!

  Nie da się ukryć, że Lara Gessler (28 l.) i Magda Gessler (64 l.) są ze sobą bardzo blisko. Ale ich relacja różni się od standardowych kontaktów matki i córki.

 • Anny Dereszowskiej relacja z koszmaru

  W dokumencie TVN Style Annie Dereszowskiej daleko do jej bohaterek kreowanych w serialach. Bo w Indiach aktorka nikogo nie udawała, otarła się za to o najprawdziwsze piekło na ziemi.

Wideo na temat: szczere opinie
 • Uczestnicy "Love Island. Wyspa miłości" nie chcą iść do normalnej pracy! "Chcę być konferansjerem. Potrafię złożyć zdanie"

  Znani z "Love Island. Wyspa miłości" Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak chcą pracować w telewizji. Celebryta tłumaczy, że widziałby się przede wszystkim w redakcji sportowej. – Zawsze chciałem spróbować swoich sił w roli prowadzącego, konferansjera, komentatora – przede wszystkim sportowego, ponieważ bardzo chciałbym komentować tenis. Dzięki mojej karierze tenisowej dużo wiem na ten temat i czasami potrafię złożyć zdanie - mówi agencji Newseria Lifestyle. Madeńska z kolei marzy o...

 • Szare ogrody

  "Szare ogrody" to wyprodukowany przez telewizję HBO film opowiadający historię ekscentrycznych Edith Ewing Bouvier Beale i Edith Bouvier Beale - ciotki i kuzynki Jacqueline Bouvier Kennedy Onassis - żony prezydenta Johna F. Kennedy'ego oraz Arystotelesa Onasissa. Małej Eddie i Dużej Eddie, które stały się postaciami kultowymi w Stanach Zjednoczonych i do dziś fascynują opnie publiczną. Film, uhonorowany dwoma Złotymi Globami i sześcioma nagrodami Emmy obraz debiutuje na DVD dzięki Galapagos...

 • Lourdes

  Zdobywca Grand Prix na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i jeden z najlepszych europejskich filmów ostatniego roku! Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film tej młodej reżyserki to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine, która tylko udaje pobożność, aby zabierano ją na kościelne wycieczki. Jak szczerze przyznaje, nie ma wielu okazji do podróżowania, będąc przykuta do wózka...