• Informacje na temat:

  szczęście britney

Artykuły na temat: szczęście britney
 • Britney Spears ma nadzieję, że fani o niej nie zapomnieli

  Britney Spears pod jednym z niedawno opublikowanych na Instagramie zdjęć napisała komentarz, który wzbudził niepokój jej fanów. "Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o mnie!" - napisała gwiazda.

 • Britney "bardzo zasmucona"

  Przedstawiciele Britney Spears i organizatorzy trasy koncertowej pod szyldem "Australian Circus Tour" bronią gwiazdę po atakach australijskiej prasy i polityków.

 • Britney urodzi córkę?

  Do mediów przedostaje się coraz więcej informacji i plotek na temat ciąży 23-letniej Britney Spears. Według najnowszych doniesień, popularna wokalistka podobno urodzi córeczkę, a poród ma się odbyć jesienią, prawdopodobnie we wrześniu. Obecnie Britney, wraz z mężem Kevinem Federlinem, spędza wakacje na Florydzie.

 • "Nie jestem Britney"

  .... Właściwie, ze strategicznego punktu widzenia, lepiej by mi było być brunetką, bo tyle jest blondynek dookoła. Gdy idę ulicą, ludzie zaczepiają mnie pytając: "Czy ty jesteś Britney?". Ostatnio ktoś zawołał: "Britney, daj mi autograf!". Ja mu na to: "Mogę ci dać autograf, ale nie jestem Britney". Nie czuję się tym urażona, bo Britney jest piękna, ale... Porównywano cię również do Alanis Morissette, co...

 • Britney Spears została ranna

  Britney Spears, amerykańska piosenkarka pop, miała wypadek podczas kręcenia nowego teledysku. Spadła na nią źle zamocowana kamera. Na szczęście skończyło się tylko na rozcięciu skóry na głowie i założeniu paru szwów.

 • Britney Spears: Szwagier ojcem jej dziecka?

  Christopher Federline, brat byłego męża wokalistki Kevina Federline'a twierdzi, że Britney Spears ukradła mu kartę kredytową.

 • Kochanek Britney Spears pobity!

  Paparazzo Adnan Ghalib, który jeszcze do niedawna był partnerem Britney Spears, został ugodzony nożem!

 • Britney: za wcześnie na powrót?

  Były menedżer Britney Spears przestrzega wokalistkę przed zbyt wczesnym powrotem na scenę. Johnny Wright przekonuje, że to wbrew jej interesom.

 • Britney Spears bez demonów

  Britney Spears, wracająca do showbiznesu gwiazda pop, podziękowała swoim fanom za pomoc w zwalczaniu swoich demonów.

 • Nowy pseudonim artystyczny Britney Spears?

  Britney Spears z uwagą przygląda się temu, co robi konkurencja. Jej uwadze nie uszedł fakt, iż wiele gwiazd zmienia obecnie swoje pseudonimy na krótsze. Nic więc dziwnego, że przez chwilę rozważała możliwość występowania jako B. Jay. Na szczęście dla jej fanów, był to tylko żart.

Dyskusje na temat: szczęście britney
 • Re: "Siódme niebo": Mroczne sekrety serialu

  powtarzane i w ramach kary przeżywają publiczne upokorzenie (Britney musiała ogolić głowę, LeBeouf nosił worek na głowie z napisem "Jestem nikim"). Ojciec Miley publicznie mówił o wpływach diabła. Ogromne statki wycieczkowe tego Imperium Rozrywki dla młodzieży służą do przemytu dzieci "na potrzeby" globalnych elit (zabawa, rytuały, organy, pozyskanie adrenochrome - film z Johny Deppem). Na szczęście od