• Informacje na temat:

  szczęście maserak

Artykuły na temat: szczęście maserak
 • Rafał Maserak: Będę tańczył do upadłego

  ...najlepszy w show "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Pojawi się pan w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" po raz 18. Jest Pan rekordzistą! Nie doskwiera panu rutyna? Rafał Maserak: - Taniec(...) wyobrażam sobie życia bez niego. Na szczęście tańczę codziennie, bo w moim życiu zawodowym dużo się dzieje: mam spektakle taneczne, przygotowuję nowy projekt. Ciągle się też go uczę - jeśli tylko mam czas...

 • Rafał Maserak: Przede wszystkim jestem tancerzem

  Jako mistrz gotowania i zwycięzca "Top Chefa" pewnie pomożesz w przygotowaniu świąt? Rafał Maserak: - Pomogę? W tym roku to ja je organizuję! Nie wiem, jak to wyjdzie, bo ciągle gdzieś wyjeżdżam(...) i po zakończeniu znajomi zaprosili mnie do siebie. Pojechaliśmy, a oni do mnie: "Słuchaj, jesteśmy głodni! Ugotujesz coś?". Co miałem robić? W lodówce pustka, na szczęście mieli boczek, śmietanę...

 • Maserak znów zatańczy! Z kim?

  Pokonał zniechęcenie, zatańczy jeszcze raz! Do Rafała Maseraka dotarły jednak głosy, że w "Tańcu z gwiazdami" będzie partnerował Katarzynie Herman. To nie lada wyzwanie...

 • "Taniec z Gwiazdami": Tomasz Ciachorowski odpadł w 1. odcinku

  Aktor Tomasz Ciachorowski odpadł w 1. odcinku 6. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jurorów zachwyciła Olga Kalicka w duecie z Rafałem Maserakiem. Czarnym koniem tej edycji może zostać Robert Wabich.

 • Aktorzy wspominają nieudane wakacje

  Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak podkreślają, że każdemu zdarzają się nieprzyjemne sytuacje podczas zagranicznych wyjazdów, a ich perypetie są najlepszym dowodem na to, że nawet mimo precyzyjnej organizacji zawsze coś nieoczekiwanie może zirytować i sprawić nie lada kłopot.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

 • Anna Wyszkoni boi się, że odpadnie

  ..."Gdybym odpadła w odcinku, w którym tańczę z Maserakiem, Kliment by mi tego nie wybaczył..." - mówi Anna Wyszkoni, którą w najbliższej odsłonie "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami" zobaczymy w ognistej cha-chy.

 • "TzG": Moro upadła na treningu

  Uczestnicy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" każdego dnia trenują po kilka godzin, by w piątkowy wieczór olśnić swoim tańcem widzów przed telewizorami i surowych jurorów. Szczególnie wytrwale trenują Joanna Moro i Rafał Maserak.

 • Z kim zatańczy Zielińska?

  Kasia Zielińska ("Barwy szczęścia", "Och, Karol 2") już ostro trenuje, przygotowując się do "Tańca z gwiazdami"! Ujawniamy, że jej partnerem został Rafał Maserak, który wygrał już dwie edycje tanecznego show - z Anną Muchą i Julią Kamińską.

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

Dyskusje na temat: szczęście maserak
 • Re: Ma szczęście, bo trafił jej się...

  Wybacz Kasiu ale dla mnie jestes za dumna i za bardzo wyniosla. Zmieniasz sie jak kameleon...ale to chyba forsa odgrywa duza role. Na pewno Cie podziwiaja wszyscy,ale JA NIE! Coraz gorzej wypadasz w rozmowach na zywo, lub w wywiadach-schowaj dume! ... nie wszyscy, bo ja -też NIE! Maserak juz raz wygrał i na tym koniec... a Kasia no cóż,wszędzie jej pełno,przesyt!!!!