• Informacje na temat:

  szczęście nowa

Artykuły na temat: szczęście nowa
 • Szczęście przyciąga szczęście

  Kate Hudson emanuje szczęściem w życiu i na ekranie, a jej nowa romantyczna komedia "Odrobina nieba" jest prezentem na Walentynki dla zakochanych.

 • "Kwiaty miłości": Żonkile na szczęście

  ..."Kwiaty miłości" nikogo nie zaskoczą. Nic z tych rzeczy. Prawidła gatunku działają bez zarzutu. Historia jest banalnie prosta. Nowa Zelandia - lata pięćdziesiąte XX wieku. On i ona - wpadają na(...)" (Daffodils), reż. David Stubbs, Nowa Zelandia 2019, dystrybutor: Aloha Films, premiera kinowa: 6 września 2019 roku.

 • "Całe szczęście": Czy odnajdą miłość?

  Czy przebojowa gwiazda z wielkiego miasta i onieśmielony jej urokiem muzyk z filharmonii odnajdą "Całe szczęście"? Co przyniesie im nieprzypadkowe spotkanie z przeznaczeniem?

 • Margaret w komedii romantycznej "Całe szczęście"

  Zwiastun komedii romantycznej "Całe szczęście" pojawił się w sieci. Tytułową piosenkę zaśpiewała Margaret, która wystąpiła także w filmie.

 • Feel z nową piosenką "Swoje szczęście znam"

  Świętująca swoje 10-lecie grupa Feel szykuje okolicznościowe wydawnictwo. Znajdzie się na nim nowa piosenka "Swoje szczęście znam", która w poniedziałek (18 kwietnia) miała premierę na antenie RMF FM.

 • "Całe szczęście": Adamczyk i Gąsiorowska w komedii romantycznej

  ..."Całe szczęście" to nowa komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, realizowana przez TVN, producenta takich filmowych hitów, jak seria "Listy do M." czy "Podatek od miłości".

 • Barbara Wypych: Talent, szczęście, pracowitość

  Jest zdolna, pracowita i ma szczęście do ciekawych projektów. Barbara Wypych, którą widzowie pokochali za rolę w "Stuleciu Winnych", dołączyła do obsady drugiego sezonu "Znaków".

 • Szczęście Chrisa Browna

  ...8 maja ukaże się nowa płyta Chrisa Browna zatytułowana "Fortune".

 • Ewa Farna: Szczęście bez używek

  Ewa Farna - nowa jurorka "X Factor" opowiada o tym, jak trafiła do programu, dlaczego rzuciła studia i czy lubi rockandrollowe życie.

 • Selena Gomez pokazała się bez makijażu. "Wybieram szczęście"

  ...potwierdza, że młoda wokalistka faktycznie wychodzi na prostą.  "Wybierzcie szczęście. Każdy miesiąc to Miesiąc Świadomości Zdrowia Psychicznego - będziemy udostępniać więcej badań, historii(...) także kartkę z napisem "Jestem odpowiedzialna za to, jak się czuję i dzisiaj wybieram szczęście!". Fani nie szczędzili komplementów, widząc swoją idolkę wracającą do formy. ***Zobacz także***

Zdjęcia na temat: szczęście nowa
Wideo na temat: szczęście nowa
 • Olimpijka Anna Rogowska i jej bliźniacze szczęście

  Anna Rogowska to polska tyczkarka i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich. Niedawno urodziła bliźniaki – Henryka i Leona. - Trochę się pospieszyli na świat, to są wcześniaki – wyjaśniła. Jak zmieniło się jej życie? Lekkoatletka wraz z mężem Jackiem Torlińskim opowiedzieli o swoim nowym życiu i rodzicielstwie. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Agnieszka Krukówna znalazła nową miłość!

  kontrolę nad swoim życiem. Uzależniła się od narkotyków, które ostatecznie zaprzepaściły jej karierę. Odbiło się to także na jej sferze uczuciowej. Na szczęście wiele wskazuje na to, że aktorka znów odnalazła miłość. "Postanowiłam zawalczyć o szczęście" - oznajmia w "Dzień Dobry TVN". Gratulujemy! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Małgorzata Socha w nowym serialu "Przyjaciółki"

  Ingę, czyli bohaterkę graną przez Małgorzatę Sochę w serialu "Przyjaciółki", życie nie rozpieszcza. Mąż zostawił dla innej kobiety nie tylko ją samą, ale też ich córeczkę, zrzucając wszystkie obowiązki wychowawcze na barki Ingi. Na szczęście może ona liczyć na pomoc przyjaciółek!

Dyskusje na temat: szczęście nowa