• Informacje na temat:

  szczęście udało

Artykuły na temat: szczęście udało
 • Paulina Młynarska w końcu odnalazła szczęście

  ...udało jej się uratować. Odtwarzanie scenariusza skazanego z góry na porażkę, bo człowiek wyniósł z domu nawyk, który go ukształtował.  - Wtedy zamiast żyć swoim życiem, zajmuje się głównie ratowaniem(...) potrafi czerpać szczęście z najdrobniejszych rzeczy i sytuacji. I tą wiedzą dzieli się z innymi. Wydała osiem książek, pisze felietony, została także trenerką jogi. W swoim domu na Krecie organizuje...

 • "Jak dogonić szczęście" : Simon Pegg szuka recepty na szczęście

  Simon Pegg już wielokrotnie przynosił widzom chwile radości, a przynajmniej dobrej filmowej zabawy. Tym razem chce przed nami odkryć tajemnicę szczęścia.

 • Anita Sokołowska przeszczęśliwa! Udało się po tylu latach!

  Wielka radość u Anity Sokołowskiej. Po tylu latach bytności w show-biznesie i świecie aktorskim wreszcie udało jej zadebiutować w filmie, który niedawno wszedł do kin! "Kiedy mówię komuś, że debiutuję na wielkim ekranie w wieku 43 lat, nikt nie chce w to wierzyć" - mówi artystka.

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach, cierpiała. Ale nie straciła nadziei na szczęście.

 • Weronika Rosati i jej nowy przyjaciel. Znalazła szczęście u jego boku?

  Weronika Rosati (35 l.) nie miała szczęścia do mężczyzn. Ale nie rezygnuje z poszukiwania miłości. Czy wreszcie udało jej się ją znaleźć?

 • Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Był czas, gdy myślała, że szczęście opuściło ją na zawsze. Dziś los znowu do niej się uśmiecha.

 • "Echo serca": Małgorzata Zajączkowska ma szczęście do seriali

  Małgorzata Zajączkowska, którą od 15 stycznia oglądać będziemy w nowej produkcji TVP1 "Echo serca", twierdzi, że ma szczęście do... seriali. - Te, w których grałam i gram, są bardzo dobre - mówi.

 • Alan Andersz: Dzięki wypadkowi podniosłem się z dna

  Lekarze nie dawali mu dużych szans. Mówili, że będzie warzywem. On walczył o powrót do sprawności sprzed wypadku. Udało się, ale dziś Alan Andersz jest już zupełnie innym człowiekiem.

 • Małgorzata Pieńkowska szczęśliwa. Udało się!

  To będzie dla niej wielki dzień. Małgorzata Pieńkowska (53 l.) przez ostatnie lata bardzo tęskniła za córką Inką, która studiowała we Wrocławiu i tam zamieszkała na czas nauki. Dla aktorki był to cios w samo serce, bo choć codziennie rozmawiała z ukochaną jedynaczką przez telefon, to jednak nic nie mogło zastąpić im bliskiego kontaktu. Na szczęście już niebawem nastąpi kres ich rozłąki...

 • Mariusz Ostrowski: Aktor o wielu twarzach

  Choć w serialu "Barwy szczęścia" nie może się dogadać z synem ukochanej, Mariusz Ostrowski przyznaje, że prywatnie szybko łapie kontakt z młodszymi aktorami. Zapytaliśmy, czy uda mu się przekonać do siebie Witka?

Zdjęcia na temat: szczęście udało
 • Kate Winslet
 • Sharon Stone
Wideo na temat: szczęście udało
 • Pieczyńska przekonuje: Szczęścia nie da ani nowy ciuch, ani samochód, ani skórzana sofa. Szczęście to stan umysłu

  Zdaniem Małgorzaty Pieczyńskiej nie dobra materialne, sława czy popularność czynią człowieka szczęśliwym, lecz świadomość, że spełniło się w życiu jakąś misję. Ona sama nie ukrywa, że na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Jest więc dumna, że udało jej się wychować syna na porządnego człowieka, a wraz z ukochanym mężczyzną tworzą zgodny związek, który przetrwał już ponad trzy dekady. Aktorka

 • Siostra Steczkowskiej opowiada o udanym małżeństwie. Chciała dopiec Justynie?

  Zdaniem Magdy Steczkowskiej tworzenie udanego małżeństwa w dzisiejszych czasach jest niezwykle trudne. Jej na szczęście się to udało. Wokalistka twierdzi, że receptą na udane małżeństwo jest miłość i przyjaźń. – Kochać męża swego jak siebie samego. Przyjaźnić się z nim, czasami, a nawet często, przymykać oko i pewnie nawzajem. Podobne poczucie humoru ratuje nas z wielu opresji na pewno – mówi

 • Tadla robi fikołka w świątecznym spocie!

  świątecznych lampek. Beata robi nawet fikołka niczym prawdziwa agentka do zadań specjalnych! Niestety, nie obyło się także bez kontuzji! "Mam nadzieję, że udało nam się wnieść trochę uśmiechu. W końcu(...), których - na szczęście - nie brakuje. Chyba zaskoczyliśmy efektem" - napisała Tadla. Zaskoczyli?

Dyskusje na temat: szczęście udało