• Informacje na temat:

  szczęście wróblewski

Artykuły na temat: szczęście wróblewski
 • Julia Wróblewska: W show-biznesie trudno o przyjaźń

  ...miałam romans z bohaterem granym przez męża Basi Kurdej-Szatan. Bardzo się lubimy i taki zbieg okoliczności był trochę niezręczny. Na szczęście nie wpłynęło to na nasze relacje, bo wszyscy zdajemy(...) się od social mediów. Staram się, żeby to nie dominowało mojego życia. Z kilkoma osobami nawiązałam bliższy kontakt, z niektórymi rozmawiam, z kilkoma osobami też się spotkałam. Na szczęście nie...

 • Julia Wróblewska: Nie jestem taka grzeczna

  ...jeden wielki test na szczęście. Trafianie w odpowiednie literki. Gdybyś mogła doradzić młodszym od siebie w sprawie egzaminów, to co byś im powiedziała? - Żeby się nie martwili, bo i tak nie będą...

 • Julia Wróblewska: Zasnąć nad matematyką

  ...- Na szczęście udaje mi się godzić pracę na planie z nadrabianiem zaległości w szkole - mówi. - Taka ze mnie... aktoreczka - żartuje 15-letnia Julka Wróblewska, dodając, że na razie swoją pracę w filmach i serialach traktuje jak wspaniałą przygodę. Julia nie lubi, gdy ktoś nazywa ją gwiazdą. Twierdzi, że jest zwykłą dziewczyną, która różni się od rówieśnic tylko tym, że kiedy one się bawią, ona...

 • Julia Wróblewska: Mama nie wierzyła, że mogę się dostać do filmu

  .... Trzeba ją było usilnie namawiać i prosić, żeby ze mną poszła. Na szczęście w końcu uległa cioci, choć... jeśli mam być szczera, raczej nie wierzyła w to, że mogę się dostać do filmu - zwłaszcza że był to...

 • Największe wpadki 2017 roku w muzyce. Komu szczęście nie sprzyjało?

  Źle przygotowane playbacki, problemy w trakcie programów na żywo, awarie garderoby - oto wpadki ze świata muzyki z tego roku.

 • "Pewne uzależnienie"

  O szufladkach, Joy Division, wytwórniach płytowych i braku ambicji podbicia Europy z gitarzystą Organizmu Tomaszem Gogolewskim rozmawiał Artur Wróblewski.

 • "Pomiędzy przebojowością a surowością"

  Po podpisaniu umowy z Polskim Radiem i wydaniu "Terrormansu" Muchy wreszcie przestały być "najgorętszym zespołem bez kontraktu". Na szczęście po tym wydarzeniu temperatura nie opadła, a to wszystko za sprawą bardzo udanego albumu. Polski debiut 2007 roku? Dlaczego nie? Z Piotrem Maciejewskim (bas, klawisze) rozmawiał Artur Wróblewski.

 • "Moja kariera to dla mnie szok"

  Jej ojciec urodził się w Polsce, gdzie przeżył koszmar Holocaustu. Matka pochodzi ze Szwecji i chciała, by córka została... łyżwiarką figurową. Na szczęście Rykarda Parasol - bo o niej mowa(...) And The City Solution, Cat Power, Nicka Cave'a czy PJ Harvey. Przed krakowskim koncertem z Rykardą (w Polsce potocznie nazywana... Ryśką) rozmawiał Artur Wróblewski.

 • "Bardzo naturalnie"

  ...odpowiedzi na pytania... Cóż, artysta ma prawo do takiego traktowania mediów. Na szczęście Lavelle więcej do powiedzenia ma jako kompozytor, bo trzeci studyjny album UNKLE "Wars Stories" to rzecz wyjątkowo udana. Z okazji premiery płyty krótką konwersację z "trudnym" Jamesem Lavellem uciął sobie Artur Wróblewski.

 • Michael Rother (Neu!): Nie byłem jeszcze w Polsce. To dziwne (wywiad)

  Przed pierwszym występem znanego z formacji Neu!, Harmonia czy wybitnych solowych dokonań Michaela Rothera w Polsce, dyskutowaliśmy z niemieckim muzykiem na temat OFF Festivalu, krautrocka i niedoszłej współpracy z Davidem Bowiem. Z Michaelem Rotherem rozmawiał Artur Wróblewski.

Zdjęcia na temat: szczęście wróblewski