• Informacje na temat:

  szczęsliwa rodzina zdjecia

Artykuły na temat: szczęsliwa rodzina zdjecia
 • Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym! Nie była szczęśliwa!

  Sandra Kubicka (25 l.) zaskoczyła swoich fanów nagłym wyznaniem. Okazuje się, że wraz z narzeczonym podjęli trudną decyzję o rozstaniu. O wszystkim gwiazda powiadomiła sama na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Karolina Gorczyca stworzy z Krzysztofem szczęśliwą rodzinę?

  Karolina Gorczyca (31 l.) zawiodła się na mężczyźnie, ale udało jej się zaufać jeszcze raz. W nowym związku jest szczęśliwa!

 • Magdalena Zawadzka: Nie narzekam

  "Lilka - cud miłości" - to będzie poetycki i śpiewany portret niezwykłej kobiety, rozpisany na cztery doskonałe aktorki. Powstaje przedstawienie oparte na wierszach, dzienniku, wspomnieniach, notatkach i listach poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, przez przyjaciół i rodzinę pieszczotliwie nazywanej Lilką. Jedną z ról gra w nim Magdalena Zawadzka.

 • Ewa Minge szczęśliwa! Pochwaliła się zdjęciem z nowym członkiem rodziny

  Szczęśliwa Ewa Minge (51 l.) w mediach społecznościowych pochwaliła się, że jej rodzina właśnie się powiększyła! Do wesołej gromadki dołączył uroczy piesek o imieniu Biggie Smalls.

 • Katarzyna Zielińska będzie miała synka!

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zostanie mamą na początku lutego 2015 roku. Aktorce nie udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami płci swego pierwszego dziecka. Wiadomo już, że urodzi chłopca!

 • Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z Sebastianem! Nie jest do końca szczęśliwa?

  Paulina Krupińska (30 l.) jest od wielu lat związana jest z Sebastianem Karpielem-Bułecką (41 l.), z którym doczekała się dwójki dzieci. Jednak ostatnim wpisem w mediach społecznościowych może sugerować, że czegoś jej brakuje w życiu.

 • Erika Karkuszewska: Nawet o tym nie marzyłam

  We wspólnej produkcji TVP i BBC "Dzwony wojny" śliczna studentka Akademii Teatralnej gra jedną z głównych ról. Erika Karkuszewska mówi o tym, jak wygrała casting i jak pracowało jej się na planie z brytyjską ekipą.

 • Ania Lewandowska chwali się rodziną! Wyglądają obłędnie!

  Ania i Robert są niezwykle szczęśliwi, że ich rodzina w końcu się powiększyła. Do uroczej Klary (3 l.) dołączyła 6 maja 2020 roku Laura.  Choć sportsmenka nie ukrywa, że czasem bywa ciężko z dwójką dzieci, to macierzyństwo sprawia, że jest najszczęśliwsza na świecie.  Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawia się sporo zdjęć, na których chwali się swoją szczęśliwą rodziną.  Tak było...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

Zdjęcia na temat: szczęsliwa rodzina zdjecia