• Informacje na temat:

  szczesniak slawomir

Artykuły na temat: szczesniak slawomir
 • "Świat według Kiepskich": Sławomir Szczęśniak: "Przyjęto mnie po przyjacielsku"

  Jego skecze, piosenki i żarty bawiły nas 20 lat temu. Potem zniknął z ekranów i zajął się tworzeniem reklam. Teraz talent pana Sławomira wykorzystują twórcy "Świata według...".

 • Ekshumacja T-Raperów znad Wisły

  W piątek (20 listopada) ukaże się album "Ekshumacja 2" formacji "T-Raperzy znad Wisły" Grzegorza Wasowskiego i Sławomira Szczęśniaka, twórców Komicznego Odcinka Cyklicznego. To odświeżona i zaktualizowana wersja debiutu "Poczet Królów Polskich".

 • Marian ma syna

  Pewnego dnia _ w pierwszym odcinku z najnowszej serii _ Marian Paździoch (Ryszard Kotys ) dzieli się z Ferdkiem Kiepskim (Andrzej Grabowski) szokującą...

 • "Cudowny świat": Gwiazdy dla chorych dzieci

  "Cudowny świat" to tytuł płyty dedykowanej pamięci profesora Zbigniewa Religi, mającej na celu wsparcie projektu "Z Sercem dla Serca", którego celem jest budowa sztucznej komory serca dla dzieci. Album ukaże się w piątek (19 listopada).

 • "Świat według Kiepskich": Paździoch znika z serialu?

  Spore zmiany w serialu! W nowych odcinkach, które pojawią się na antenie już na wiosnę, zadebiutuje nowa postać - Janusz Marian Paździoch - syn Mariana Paździocha. W takim razie, co dalej z bohaterem granym przez Ryszarda Kotysa?

 • Górniak: To nie tak, kotku

  Nowa piosenka Edyty Górniak nosi tytuł "To nie tak, kotku". Będzie ona promować film Sławomira Kryńskiego pod tym samym tytułem.

 • Co oglądać online podczas kwarantanny?

  Akcja #zostajęwdomu, związana z kwarantanną podczas pandemii koronawirusa, jest przez nas w pełni popierana. Co jednak zrobić z wolnym czasem? Polecamy oglądanie seriali online!

 • Znana dziennikarka Monika Olejnik zadebiutuje w zupełnie dla siebie nowej roli. W filmie animowanym "Rybki z ferajny" użyczy swego głosu rybce - reporterce Kattie Couric. Tytuł trafi na ekrany polskich kin 15 października.

 • Ramówka Polsatu 2020: Co wydarzy się w serialach?

  Sprawdźcie serialową ofertę Polsatu na wiosnę 2020!

 • "Antychryst" walczy o Oscara

  "Antychryst", film Adam Guzińskiego, absolwenta łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej, zdobył Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Bilbao, w Hiszpanii. Jak poinformował "Dziennik Łódzki", oznacza to, że tytuł otrzyma automatycznie nominację do Oscara w kategorii "Najlepszy krótkometrażowy film fabularny".

Zdjęcia na temat: szczesniak slawomir
Wideo na temat: szczesniak slawomir
 • "Świat według Kiepskich”: Sławomir Szcześniak: "Ta rola to dla mnie jak skok na bungee"

  Obecność potomka Mariana zwiastuje nowe perypetie w kultowej kamienicy. Syn Paździocha zamiast z ojcem, bardzo dobrze zacznie dogadywać się z Heleną. Pojawienie się Janusza rozpocznie spekulacje i niepokój o testament Paździocha, a swoje trzy grosze dołoży Kiepski, który nie zamierza spoufalać się z nowym sąsiadem. Czy syn okaże się kopią Paździocha również pod względem charakteru?

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...