• Informacje na temat:

  szczęsny maciej

Artykuły na temat: szczęsny maciej
 • James Arthur zaśpiewał na weselu Mariny i Wojciecha Szczęsnego

  Wśród gości Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego byli m.in. ojciec piłkarza Maciej Szczęsny (były bramkarz reprezentacji, mistrz Polski z Legią Warszawa, Widzewem Łódź, Polonią Warszawa i Wisłą Kraków), żona Roberta Lewandowskiego Anna Lewandowska, Brian Poniatowski (zwycięzca "You Can Dance") oraz tancerka i aktorka Dorota Czaja. "Miałem zaszczyt zaśpiewać na weselu Wojciecha Szczęsnego...

 • Maciej Stuhr dziękuje za Węża

  ..."Dziękuję bardzo kapitule Wężów. Uznaję tę nagrodę za w pełni zasłużoną" - napisał Maciej Stuhr na swym profilu na Facebooku.

 • Tomasz Schimscheiner o filmie "Ikar" Macieja Pieprzycy: Mało kto w ogóle o nim pamięta

  Aktor zagrał w nowym filmie Macieja Pieprzycy "Ikar" o wybitnym, dziś zapomnianym niewidomym muzyku jazzowym. Premiera planowana jest na drugą połowę października. Tomasz Schimscheiner pojawi się także w kilku odcinkach serialu "Na Wspólnej".

 • Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyciła brytyjskie media

  ...jednej z greckich wysp. Wśród gości pary byli m.in. ojciec piłkarza Maciej Szczęsny (były bramkarz reprezentacji, mistrz Polski z Legią Warszawa, Widzewem Łódź, Polonią Warszawa i Wisłą Kraków), żona...

 • James Arthur w duecie z Mariną na jej weselu

  Wesele MaRiny i Wojciecha Szczęsnego odbyło się na jednej z greckich wysp. Wśród gości pary byli m.in. ojciec piłkarza Maciej Szczęsny (były bramkarz reprezentacji, mistrz Polski z Legią Warszawa, Widzewem Łódź, Polonią Warszawa i Wisłą Kraków), żona Roberta Lewandowskiego Anna Lewandowska, Brian Poniatowski (zwycięzca "You Can Dance") oraz tancerka i aktorka Dorota Czaja. "Miałem zaszczyt...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w grudniu 2019 roku

  Maciej Stuhr komentuje wybór Krystyny Pawłowicz na sędziego Trybunału Konstytucyjnego, Maffashion odpowiada na złośliwe uwagi internautów na temat jej życia uczuciowego. Maja Ostaszewska i Olga Tokarczuk namawiają do rezygnacji z barbarzyńskiego zwyczaju kupowania żywego karpia w święta, a Maciej Musiał po raz kolejny trafia pod skrzydła Netflixa. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z grudnia...

 • Gwiazdy Polsatu w dubbingu "Królowej Śniegu 2"

  Wiemy już, że w polskim dubbingu animacji "Królowa Śniegu 2", obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę. Premierowo w Interii możecie zobaczyć, co gwiazdy Polsatu sądzą o swych bohaterach.

 • "Królowa Śniegu 2": Paulina Sykut-Jeżyna książniczką Maribel

  Znana jest już pełna obsada polskiej wersji językowej animacji "Królowa Śniegu 2" - kontynuacji przygód bohaterów jednej z najwspanialszych baśni Hansa Christiana Andersena. Obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę.

 • ​Polskie gwiazdy w mediach społecznościowych w kwietniu

  Pożegnanie Witolda Pyrkosza, niesmaczne zdjęcie Anny Muchy, Maja Ostaszewska komentująca rocznicę smoleńską, Magdalena Cielecka na wakacjach wśród palm i zasłużona antynagroda dla Macieja Stuhra. W kwietniu polscy internauci żyli tymi wydarzeniami. Która z gwiazd zebrała najwięcej "lajków", a kto padł ofiarą "hejterów"?

 • ​Pierwszy muzyczny serial dokumentalny w polskim YouTube: Lanberry na start

  ...zmontowaniu całość jest prezentowana w formie serialu dokumentalnego na kanale YouTube. Pomysłodawcą i twórcą projektu jest Maciej Sawoch, młody producent muzyczny i kompozytor znany ze współpracy(...) będą udostępnione w serwisach streamingowych. Bohaterami pierwszego odcinka "10h" są Lanberry i Bartosz Szczęsny (Rebeka).

Zdjęcia na temat: szczęsny maciej