• Informacje na temat:

  szczęsny siostra

Artykuły na temat: szczęsny siostra
 • ...jest i wspiera" - wyznał Wojciech Szczęsny w programie Moniki Olejnik. Gdy 12 czerwca nasza drużyna rozgrywała wygrany mecz z Irlandią Północną podczas Euro 2016 we Francji, ukochana kibicowała mężowi z całego serca. Szczęsny bronił bramki jak natchniony, nie przepuszczając żadnej piłki. W cieniu rodzinnych tragedii Ci, którzy dobrze znają piłkarza wiedzą, że miłość dodała mu skrzydeł...

 • Na co finaliści "Celebrity Splash!" wydadzą 50 tys. zł?

  Już w sobotę wielki finał pierwszej edycji "Celebrity Splash!". Z 24 gwiazd które próbowały swoich sił w skokach do wody w finale zobaczymy czterech najlepszych i najpopularniejszych uczestników wybranych przez widzów i jurorów: paraolimpijczyka Andrzeja Szczęsnego wokalistkę Saszan oraz aktorki Julię Wróblewską i Misheel Jargalsaikhan.

 • Tragedia w rodzinie Wojciecha Szczęsnego

  Wojciech Szczęsny, 22-letni bramkarz reprezentacji Polski, nosi w sercu rodzinną tajemnicę...

 • "Tkwimy w tym nieszczęsnym zaszufladkowaniu"

  Brytyjska grupa Marillion przez ostatnie kilka lat robi wszystko, aby uciec od określania jej mianem wykonawcy grającego rocka progresywnego. Taką etykietę otrzymała jeszcze w czasach, gdy w jej skład wchodził wokalista Fish, który w 1988 roku rozpoczął karierę solową. Kolejną próbą uwolnienia się od tego stereotypu jest wydana w 2001 roku płyta "Anorkanophobia", nagrana za pieniądze zebrane wcześniej od... fanów. W ramach jej promocji, zespół po sześciu latach przerwy znów odwiedził Polskę i...

 • Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała mamę! Jest naprawdę piękna!

  Marina Łuczenko (26 l.), która niedawno została żoną Wojciecha Szczęsnego (26 l.), pochwaliła się na Instagramie swoją mamą. Musimy przyznać, że panie wyglądają jak siostry!

 • Koci Gollum

  Andy Serkis, który w filmowej adaptacji "Władcy Pierścieni" ( "Drużyna Pierścienia" , "Dwie Wieże" , "Powrót Króla" ) wcielił się w Golluma, zdradził, że w pracy nad stworzeniem postaci pomagały mu... jego koty. Zwierzaki były szczególnie pomocne w wymyśleniu gardłowego sposobu mówienia nieszczęsnego bohatera.

 • Oto najlepiej zarabiający celebryci świata

  ...dalej na następnej stronie... 2. Kylie Jenner Przyrodnia siostra Kim Kardashian w wieku 21 lat stała się najmłodszą miliarderką w historii. W ciągu 12 miesięcy odnotowała wpływy rzędu 170 mln...

 • Wspomnienia o gwiazdach seriali

  Zmarła 8 lat temu Daria Trafankowska, czyli nieodżałowana siostra Danuta Dębska z "Na dobre i na złe", jest jedną z bohaterek książki Małgorzaty Puczyłowskiej "Być dzieckiem legendy", która właśnie trafia do księgarń.

 • Wzruszające wspomnienia o gwiazdach kultowych seriali

  Zmarła 8 lat temu Daria Trafankowska, czyli nieodżałowana siostra Danuta Dębska z "Na dobre i na złe", jest jedną z bohaterek książki Małgorzaty Puczyłowskiej "Być dzieckiem legendy", która właśnie trafia do księgarń.

 • "Ekipa" rozpoczyna rządy

  Od dziś rządy obejmie "Ekipa". Czy nowy serial polityczno-sensacyjny w gwiazdorskiej obsadzie zelektryzuje telewizyjną publiczność? Takiego serialu nie było w polskiej telewizji od lat.