• Informacje na temat:

  szczęsny tajemnica

Artykuły na temat: szczęsny tajemnica
 • Kim Basinger w objęciach Johna Corbetta

  John Corbett ( "Moje wielkie greckie wesele" ) zagra głównego bohatera filmu "Elvis Has Left the Building". Obraz będzie opowieścią o sprzedawczyni kosmetyków, na której życie wielki wpływ wywarła postać Elvisa Presley'a. W postać nieszczęsnej kobiety zgodziła się wcielić Kim Basinger ( "Tajemnice Los Angeles" , "8. Mila" ).

 • Jason Statham dręczy Kim Basinger

  Jason Statham ( "Przekręt" , "Transporter" ) prawdopodobnie wcieli się w podłego drania, który więzi główną bohaterkę filmu "Cellular". Rolę nieszczęsnej ofiary, wzywającej pomocy przez telefon komórkowych, objęła wcześniej Kim Basinger ( "Tajemnice Los Angeles" , "8. Mila" ). Za kamerą stanie David Ellis ( "Oszukać przeznaczenie 2" ).

 • Kim Basinger i duch Elvisa

  Kim Basinger ( "Tajemnice Los Angeles" , "8. Mila" ) wystąpi w romantycznej komedii "Elvis Has Left the Building". Będzie to opowieść o sprzedawczyni kosmetyków, której losy dziwnie związane są z postacią Elvisa Presley'a.

 • "Inferno" : Pan Samochodzik na tropie apokalipsy

  Dość szybko wychodzi na jaw, że samobójca był naukowcem, który postanowił rozwiązać problem przeludnienia, zsyłając na świat plagę. Lub coś w tym stylu. To jednak zaledwie część wielopiętrowej intrygi, w którą zaangażowane są różne frakcje i która przypomina połączenie paranoicznego thrillera z dziecięcą zabawą w poszukiwanie skarbów. Nieszczęsny Langdon jest w niej zaledwie marionetką...

 • Tim Allen ucieka przed Świętami

  Tim Allen ( "Śnięty Mikołaj" , "Śnięty Mikołaj 2" ) zagra główną rolę w filmie "Skipping Christmas" opartej na powieści Johna Grishama ( "Firma" , "Raport Pelikana" ). Bohaterem tej opowieści jest człowiek, który próbuje uniknąć obowiązków wiążących się z Bożym Narodzeniem. Scenariusz napisze Chris Columbus ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ).

 • Daniel Olbrychski i butelka rumu

  Twórcy "Świata według Kiepskich" na końcówkę sezonu przygotowali naprawdę mocny akcent. W ostatnim odcinku, zatytułowanym "Moby Dick", wystąpi Daniel Olbrychski. Zagra tajemniczego Kapitana Dzwonnika, który zorganizuje mieszkańców kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 i wspólnie wyruszą upolować wieloryba. Nieszczęsny ów pływający ssak ponoć zapuścił się lekkomyślnie Odrą aż do Wrocławia chyba...

 • Maria Sadowska przerwała milczenie: Najgorsze dwa miesiące mojego życia

  ...jazzowym krążył nieszczęsny anonim o tym, że prezes kąpie się pod prysznicami z dziewczynkami w bursie. Powstała nowa norma zachowania. Jakby wszyscy weszli w jego grę, że to jest akceptowane...

 • Russell Crowe groził angielskiemu reżyserowi

  Jak się okazuje, tegoroczna uroczystość wręczania nagród BAFTA - angielskich odpowiedników Oscarów - zakończyła się skandalem. Russell Crowe, laureat wyróżnienia dla najlepszego aktora za najlepszą rolę w filmie "Piękny umysł" , zaatakował realizatora transmisji z gali, ponieważ ten znacznie skrócił jego wystąpienie. Australijski gwiazdor chciał, by telewidzowie usłyszeli przeczytany przez niego na scenie wiersz.

 • Zdrady i rozstania w "Na Wspólnej"

  ...sytuacji Ziębowie zaakceptują zaloty Juliana Szczęsnego do synowej. Ale czy Żanecie jest pisane szczęście u boku tego mężczyzny? Na drodze do stabilizacji może stanąć tajemnica , którą kryje jej...

 • Weekend w kinie: Powrót Deadpoola

  Siedem filmów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 18 maja. Premiery, o których z całą pewnością jest najgłośniej to: druga część "Deadpoola" i dokument o polskim reżyserze Michale Waszyńskim.