• Informacje na temat:

  szef mafii

Artykuły na temat: szef mafii
 • Wyglądać jak szef mafii

  Ubrania noszone przez szefa mafii z serial u "Rodzina Soprano" Tony'ego Soprano poszły pod młotek w domu aukcyjnym Christie's w Nowym Jorku.

 • Szef mafii i Lady GaGa

  Nowy teledysk Lady GaGa do piosenki "Bad Romance" błyskawicznie znalazł się na szczycie listy klipów najczęściej odtwarzanych na naszych stronach. Zapraszamy do obejrzenia materiału z planu!

 • "Psy mafii": Policjanci robią napad

  Casey Affleck, Chiwetel Ejiofor, Anthony Mackie, Aaron Paul, Gal Gadot, Woody Harrelson oraz Kate Winslet grają główne role w kryminale "Psy mafii" Johna Hillcoata ("Droga", "Gangster"), który 18 marca zadebiutuje na ekranach polskich kin.

 • Mafia zarabia na serialu "M jak Miłość"?

  W "Życiu Warszawy" czytamy, że zdjęcia do serial u "M, jak miłość" są kręcone w warszawskim apartamencie należącym do rodziny bossa mafii pruszkowskiej. Gdy gazeta powiedziała o tym producentom filmu, ci zapowiedzieli, że wprowadzą stosowne zmiany do scenariusza i wypowiedzą umowę najmu.

 • Patryk Vega, reżyser kryminalnego "Pitbulla", zrealizuje film fabularny o rosyjskiej mafii, na podstawie prawdziwych relacji gangsterów. Obraz powstanie w koprodukcji z Rosją. Zdjęcia mają rozpocząć się w tym roku.

 • Fatboy Slim ofiarą mafii

  Podczas ostatniego występu w Neapolu Fatboy Slim poznał bezwzględność miejscowej mafii. Członek "Camorry" przyłożył DJ-owi do głowy broń i zabrał cały sprzęt mikserski. Nie był to pierwszy incydent, w którym Fatboy'owi grożono bronią.

 • "Porachunki": De Niro kontra mafia

  Robert De Niro wciela się w tym filmie w byłego szefa gangsterów, a Michelle Pfeiffer, to kobieta "poślubiona mafii". W ramach programu ochrony świadków przenoszą się z Nowego Jorku na północ Francji. O ich bezpieczeństwo dba agent Stansfield (Lee Jones), który mimo wysiłków, nie umie utrzymać małżeństwa i ich dwójki dzieci w ryzach. Sytuacja zupełnie wymyka się spod kontroli, gdy dawni kumple...

 • "Nocny pościg": Liam Neeson kontra irlandzka mafia

  ...poziomie - mówi reżyser. W postać szefa mafii, przyjaciela głównego bohatera a później jego największego wroga wcielił się czterokrotnie nominowany do Oscara Ed Harris. - Jest znakomitym aktorem(...)Jimmy "Grabarz" Conlon (Liam Neeson) był kiedyś postrachem Nowego Jorku. Jako zabójca na usługach irlandzkiej mafii wyprawił na tamten świat więcej ludzi niż ktokolwiek inny, a co więcej nigdy nie...

 • De Niro, Lee Jones i włoska mafia

  Gwiazdy światowego kina, laureaci Oscarów Robert De Niro i Tommy Lee Jones pracują właśnie na planie najnowszego filmu Luca Bessona "Malavita". Obraz odsłania kulisy z życia mafii.

 • Linkin Park: Przemysł muzyczny jest jak mafia

  ...niszczy. Zostają tylko ’produkty’ stworzone przez producentów. Pseudogwiazdeczki nie mają wymagań i dają zarobić swoim szefom, a goście za biurkami mogą spokojnie mówić o tym, że ich akcje...

Zdjęcia na temat: szef mafii
Wideo na temat: szef mafii
 • "M jak miłość": Mecenasi na celowniku

  Budzyński i Werner zajmą się kolejną niebezpieczną sprawą - i trafią "na celownik" mafii. Bandyci, by prawników zastraszyć, zdemolują apartament Andrzeja i Magdy! Ku zaniepokojeniu Magdy(...)” została wynajęta przez mafię – specjalnie, by go oczarować. A Dagmara doniesie od razu swoim szefom, że jej misja zakończyła się sukcesem. - Kupił wszystko. Nie będzie z nim większego problemu…

 • "Oko za oko": Odcinek 9.

  Konstanty wpada w panikę, bo jego apartament zajmuje komornik. Anna odkrywa, że jej nowy szef – syn Marii - od kilku lat ma „problem” z hazardem i związał się z mafią. Natalia oznajmia Maciejowi, że jest w ciąży – z czego Wysocki wcale się nie cieszy. W pracy prokurator bada sprawę morderstwa 22-letniego Rafała, który zginął od uderzenia w głowę. Głównego podejrzanego – Mikołaja – reprezentuje

Dyskusje na temat: szef mafii
 • Re: "M jak miłość": Prawda wychodzi na jaw!

  Za tym wszystkim stoi Lucjan , znakomicie sie maskujący szef mafii. To on kazał uwieść i zabić Naomi bo nie podobał się mu jej taniec.

 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  Pewnie szef mafii pruszkowskiej. Widać, że ma co do gara włożyć i nieźle jest odziany. Zresztą gdyby ktoś miał wątpliwości, to ten pasek powinien je rozwiać. Zapewne sprzątnął niejednego i złapano go po kilkunastu latach poszukiwań.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Między nami jest chemia

  Polsat jest poubeckie (jej szef był związany z ub, inni nie mieli mozliwosci tworzenia i działania w postkomunie) ten tzw serial to antypolska agitka przedwyborcza mafii politycznych o genezie magdalenkowej.wystarczy porównać treści tego chłamu w latach wyborów.