• Informacje na temat:

  szef naczelnej

Artykuły na temat: szef naczelnej
 • „Wirtualnemedia.pl”: Adam Pieczyński nowym redaktorem naczelnym „Faktów”!

  Odkąd stacja TVN oficjalnie ogłosiła, że w trybie natychmiastowym rozstaje się z dotychczasowym szefem redakcji "Faktów", nie ustawały spekulacje, kto przejmie jego stanowisko. Wedle wcześniejszych(...) na szefa 'Faktów' zatwierdzić już miał zarząd TVN, dowiedzieli się o niej też pracownicy redakcji" - czytamy na portalu. Prowadzącymi nadal mają pozostać Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz...

 • Adam Pieczyński nowym szefem "Faktów"

  Członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych - Adam Pieczyński - zastąpił Kamila Durczoka na stanowisku szefa "Faktów" - poinformował "Super Express".

 • Tomasz Lis naczelnym "Wprost"

  Magazine, szefem działu kultury tygodnika Newsweek oraz twórcą i szefem sobotniego "Magazynu" - dodatku "Dziennika". Łukasz Ramlau był przez wiele lat sekretarzem redakcji w "Gazecie Wyborczej" i redaktorem dodatku "Duży Format". Aleksandra Karasińska była m.in. szefową newsroomu "Wydarzeń" w Polsacie, wcześniej pracowała w TVN 24.

 • Janusz Daszczyński prezesem TVP

  Janusz Daszczyński prezesem; Marian Zalewski i Wiesław Rola członkami zarządu TVP na kolejne cztery lata - zdecydowała w środę, 12 czerwca, Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej. Teraz decyzja o powołaniu lub odrzuceniu składu zarządu należy do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

 • Himalaje

  Ekipa doktora Góry walczy o życie pana młodego, który stracił przytomność przed USC, gdzie właśnie miał brać ślub. Serce pacjenta nie bije, więc szef stacji...

 • "Czas na muzykę": Jak powstają przeboje

  Małgorzata Kościelniak i Mirek Gil zdradzają, jak napisać dobrą piosenkę i jakich błędów przy tym unikać.

 • "Na Wspólnej": Marta zostanie dziennikarką tabloidu?

  Konarska wybierze się na rozmowę kwalifikacyjną. Zdziwi się, że ma zostać szeregowym dziennikarzem, a nie szefem redakcji.

 • Wyprawa na Mount Everest w 3D

  29 maja 1953 roku miało miejsce pierwsze wejście na Mount Everest. Dziś, dzięki produkcji w technologii 3D "Everest - poza krańcem świata", mamy okazję przenieść się w czasie i choć przez chwilę poczuć się członkami ekspedycji. Obraz w kinach od 21 listopada.

 • Barwy szczęścia

  Robert niecierpliwi się, że Marta tak długo zwleka z podjęciem decyzji, kto z nich ma zostać naczelnym Kobiety. Jego zdaniem, to on powinien zostać szefem,...

 • "Czas na muzykę". Proste ćwiczenia dykcyjne

  - Sami będziecie zaskoczeni, jeśli zaczniecie pracować nad swoim głosem, ile postaci, ile głosów w was siedzi - mówi dziennikarka radiowa i telewizyjna, wokalistka jazzowa oraz aktorka Małgorzata Kościelniak.

Zdjęcia na temat: szef naczelnej
Wideo na temat: szef naczelnej
 • Szef

  Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Platt), w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół -...

 • Szefowie wrogowie

  Zdaniem Nicka Hendricksa, Kurta Buckmana i Dale'a Arbusa jedyną rzeczą, która może uczynić ich życie bardziej znośnym, jest pozbycie się swoich nieznośnych szefów. Rzucenie pracy nie wchodzi w grę, a zatem, pod wpływem alkoholu i dziwacznych pomysłów ekscentrycznego kumpla, trzej przyjaciele opracowują zawiły i pozornie niezawodny plan pozbycia się swoich pracodawców. Jest tylko jeden problem - nawet najbardziej misterny plan może okazać się zawodny.

 • Szefowie wrogowie 2

  Ciąg dalszy perypetii trójki przyjaciół znanychz filmu "Szefowie wrogowie".