• Informacje na temat:

  szef redakcji

Artykuły na temat: szef redakcji
 • Piotr Kraśko zrobił karczemną awanturę w redakcji. Sypały się kur...

  ...gigantyczna awantura, po której przychodzi do mnie jeden z reporterów i mówi: 'Piotrek, 43 k... padły. 42 były twoje. Pobiłeś rekord" - opowiada "Vivie" były szef "Wiadomości". Tłumaczy jednak, że był to...

 • Wydawca "Wprost": Decyzja o publikacji materiałów na temat Kamila Durczoka była słuszna

  Rozumiem decyzję redakcji "Wprost" o publikacji materiałów na temat Kamila Durczoka - mówi wydawca tygodnika Michał M. Lisiecki. Cieszy go szybka reakcja TVN i rozwiązanie trudnej sprawy z byłym już szefem "Faktów". Lisiecki podkreśla, że wolność prasy jest dla niego wartością nadrzędną, a "Wprost" to jedyna wśród polskich mediów redakcja, która ma odwagę podejmować trudne i kontrowersyjne tematy.

 • Nożownik wtargnął do redakcji jednej z moskiewskich rozgłośni radiowych, raniąc dziennikarkę Tatianę Felgenhauer....

 • Adam Pieczyński nowym szefem "Faktów"

  Członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych - Adam Pieczyński - zastąpił Kamila Durczoka na stanowisku szefa "Faktów" - poinformował "Super Express".

 • Awantura w redakcji

  ..., dziewczyna wybiega, wściekle trzaskając drzwiami. A Mirka w końcu domyśla się, kto zlecił feralną audycję... I razem z Kingą od razu jedzie do redakcji, by dać szefowi ostrą nauczkę! Na miejscu dziewczęta(...)Mężczyzna nie dba o to, że dziennikarka prosiła o dyskrecję. W tajemnicy przed Kwiatkowską, szef zleca przygotowanie reportażu, którego bohaterką jest... Helena! - Jesteś gorsza niż zaraza...

 • Sprawa Kamila Durczoka: Niech zajmie się tym sąd

  Kamil Durczok nie jest już pracownikiem TVN. Komisja stacji badająca oskarżenia tygodnika "Wprost" orzekła, że doszło do niestosownych zachowań wobec trzech pracowników i w trybie natychmiastowym rozwiązała z dziennikarzem umowę.

 • Krzyki i przekleństwa w redakcji "Wiadomości". "Szefowa jest bardzo nerwowa!"

  Marzena Paczuska szefową "Wiadomości" została po objęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość w TVP. Jaka panuje atmosfera w redakcji? Na łamach jednej z gazet pracownicy "uchylają rąbka tajemnicy".

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • Tomasz Zimoch ujawnił SMS-a szefa Radiowej Trójki! Rozpętała się wielka afera

  ...przebojów została piosenka Kazika, wysłał SMS-a do kierownika redakcji muzycznej o treści 'Zróbcie coś z tym Kazikiem’. Rozmawiałem z Markiem Niedźwieckim, znam doskonale sprawę, opowiedział mi...

 • Janusz Daszczyński prezesem TVP

  Janusz Daszczyński prezesem; Marian Zalewski i Wiesław Rola członkami zarządu TVP na kolejne cztery lata - zdecydowała w środę, 12 czerwca, Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej. Teraz decyzja o powołaniu lub odrzuceniu składu zarządu należy do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Zdjęcia na temat: szef redakcji
Wideo na temat: szef redakcji
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2974. Zwiastun

  Smolny wreszcie pozbędzie się Marceliny? Krzysztofowi - wraz z całą redakcją - po całonocnej pracy udaje się zamknąć kolejny numer gazety. Po tym wszystkim Tymon rezygnuje z niezasłużonego tytułu szefa artystycznego. Ale największą niespodziankę robi Smolnemu Marcelina, która postanawia rzucić pracę i… Tymona!