• Informacje na temat:

  szefowie king

Artykuły na temat: szefowie king
 • Adrien Brody w serialu na podstawie Stephena Kinga

  ..."Dola Jerusalem" zostało opublikowane w 1987 roku w pierwszym zbiorze opowiadań Kinga zatytułowanym "Nocna zmiana". Ten krótki utwór to prequel wydarzeń opisanych przez mistrza horroru w wydanej(...) spotkanie ze Stephenem Kingiem. W 2004 roku napisał scenariusz telewizyjnej wersji "Miasteczka Salem", a dwa lata później jeden z odcinków "Marzeń i koszmarów", również opartych na wątkach z opowiadań...

 • Marzenia Larry'ego Kinga

  Słynny amerykański dziennikarz Larry King, który ma na koncie 50 tys. wywiadów z najbardziej znanymi osobami, oświadczył, że chciałby przed zakończeniem swego programu pod koniec roku przeprowadzić wywiady z takimi osobami jak Osama bin Laden i Fidel Castro.

 • Serial Spielberga i Kinga

  Steven Spielberg i Stephen King przygotowują adaptację właśnie wydanej powieści Kinga, "Under the Dome".

 • Nowy partner Kingi Rusin

  Kinga Rusin wygrała. Zostaje w TVN i dostanie nowego partnera. Wiadomo już nawet kogo.

 • King Kong najlepszym aktorem?

  King Kong, gwiazda najnowszego filmu Petera Jacksona, otrzyma 9 stycznia 2006 roku nagrodę krytyków zrzeszonych w Broadcast Film Critics Assasiation. Na tę okazję została stworzona specjalna nagroda za połączenie "efektów wizualnych z kreacją aktorską". Przypomnijmy, że twarzy King Kongowi użyczył Andrew Serkis, który w filmie wciela się w postać kucharza.

 • Stallone, Bacon i King

  Sylvester Stallone ("Sędzia Dredd", "Cop Land") zagra w najnowszym filmie realizowanym na podstawie powieści Stephena Kinga ("Misery", "Lśnienie"). Mimo, iż aktor w styczniu tego roku ogłosił aktorską emeryturę i oświadczył, że zamierza poświęcić się życiu rodzinnemu, projekt zatytułowany "Dolan's Cadillac" skusił go jednak na tyle, że emerytura została czasowo zawieszona.

 • To on zastąpi Larry'ego Kinga!

  Juror brytyjskiej i amerykańskiej wersji programu "Mam talent!" Piers Morgan ma przejąć flagowy program stacji CNN - "Larry King Live".

 • Stephen King adaptuje Larsa von Triera

  Stephen King, mistrz filmowych thrillerów, często opowiadających o zjawiskach nadprzyrodzonych, pracuje nad seriale m telewizyjnym. Film powstaje na podstawie "Królestwa" , serialu duńskiego reżysera Larsa von Triera, twórcy głośnych filmów "Przełamując fale", "Idioci" i "Tańcząc w ciemnościach" .

 • "King Kong" legalnie w internecie

  ..."King Kong" , ostatni przebój Petera Jacksona (trylogia "Władca Pierścieni" ), to pierwszy film, który będzie można legalnie ściągnąć z internetu w dniu jego premiery na DVD. Hollywoodzkie studio Universal Pictures zapewnia, że to rewolucja w przemyśle filmowym.

 • "M jak miłość": Piotrek bratem... Kingi!

  Dużo sie dzieje w serialu "M jak miłość" : Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) przed ślubem z Kingą (Katarzyna Cichopek) będzie udawał męża... Mirki (Andżelika Piechowiak)! Dlaczego zgodzi się wziąć udział w kolejnym pomyśle szefowej? Głównie po to, by zdobyć zlecenie od dużej firmy, której prezesem jest Jan Orski (Marek Lewandowski).

Zdjęcia na temat: szefowie king
Wideo na temat: szefowie king
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 3029.

  Kulczyccy ogłaszają oficjalnie synom, że rozstają się. Kinga co drugi tydzień będzie mieszkać u Janka. Chłopcy chcą go poznać. Janek stresuje się przed spotkaniem i słusznie. Nie będzie miło. Mateusz denerwuje się przed rozmową z szefem polskiej filii włoskiego domu mody. Wyżywa się na Emilce, która sama nie może sobie poradzić z fabryką i problemami z ojcem. Śmiałek nie chce z nią rozmawiać

 • "M jak miłość": Odcinek 1334.

  Magda postanawia wyprowadzić się z mieszkania Olka, a Budzyński od razu zaprasza ją do siebie. Teresę odnajduje w bistro jej mąż: Mariusz Jakubczyk. Jest agresywny, próbuje zastraszyć żonę. Kinga wyrzuca go w końcu z lokalu. Teresa decyduje się poprosić o pomoc Piotrka, jako prawnika. Tego samego dnia Zduńskiego odwiedza w kancelarii także Ala, prosząc, by jak najszybciej załatwił jej rozwód

 • "M jak miłość": Odcinek 1318.

  Kinga i Piotr namawiają Magdę, by jednak przyjęła mieszkanie, które chce oddać jej Olek. Aneta otwarcie atakuje rywalkę i zarzuca Chodakowskiej, że chce wyłudzić kasę od byłego męża. Tymczasem Magda wciąż flirtuje z Budzyńskim. Teresa nadal próbuje ułożyć sobie w Warszawie nowe życie z dala od męża. Po spotkaniu z Pawłem jednak nagle znika, o czym informuje Zduńskiego jej przerażona córka Aga