• Informacje na temat:

  szefowie kuchni

Artykuły na temat: szefowie kuchni
 • Z aktorów zrobił szefów kuchni

  Znany restaurator i szef kuchni, Mateusz Gessler, ma swój wkład w powstanie serialu "Na noże". Grających w tej produkcji Wojciecha Zielińskiego i Piotra Stramowskiego, nauczył podstaw kucharskiego rzemiosła.

 • Legendarny szef kuchni w "MasterChefie Juniorze"

  Takiego jurora w historii polskich edycji "MasterChefa Juniora" jeszcze nie było! W ćwierćfinałowym odcinku kucharze będą mieli okazję spotkać się z szefem kuchni wyróżnionym prestiżową gwiazdką Michelin. Jakie wyzwanie dla zawodników przygotuje Andrea Camastra?

 • "Top Chef": Szpitalna kuchnia

  ...zawodowo związane z gotowaniem. Jak pokazały poprzednie edycje show, mogą wziąć w nim udział zarówno szefowie kuchni luksusowego hotelu, jak i małej regionalnej karczmy. Najważniejsza jest pasja gotowania(...)Codziennie w jego kuchni przygotowywanych jest kilkanaście tysięcy posiłków. - To było wyzwanie - opowiadał Marcin Przybysz. Z kolei Bartek Witkowski wyznał: - Ja się przeraziłem generalnie. Dla ilu...

 • "Ugotowany": Prawda kuchni, prawda ekranu

  Założeniem reżysera "Ugotowanego", Johna Wellsa (seriale "Ostry dyżur", "Prezydencki poker"), był realistyczny obraz "życia od kuchni".

 • Timberlake szefem kuchni

  Jednym z ulubionych zajęć gwiazd w wolnym czasie jest otwieranie własnych restauracji. Wszyscy, od Sylwestra Stallone, poprzez Ashtona Kutchera, a na Britney Spears kończąc, próbowali już swoich sił w tym biznesie. Teraz do tej wielkiej rodziny znanych restauratorów dołączył Justin Timberlake z knajpką o nazwie Southern Hospitality (Południowa Gościnność).

 • Jean Reno jako... szef kuchni

  Jean Reno - znany przede wszystkim z kina akcji ("Leon zawodowiec", "Mission: Impossible", "Kod da Vinci") - tym razem zagrał szefa kuchni elitarnej restauracji. Francuska komedia "Faceci od kuchni" wejdzie do polskich kin już 13 lipca.

 • Szef kuchni z książęcym rodowodem

  Urodził się w Botswanie, ma książęce korzenie, gotował dla koronowanych głów, dziś dzieli się swoimi doświadczeniami z uczestnikami programu "Top Chef". Joseph Seeletso zdradza, co czyni szefa kuchni wyjątkowym i jakim smakiem urzekła go Polska.

 • Zdradza tajniki kuchni

  ..."Żurek, bigos i pierogi, które robi moja żona" - to ulubione potrawy, które wskazał Michel Moran. Szef kuchni, znany z programu "MasterChef", pięć minut przed "Faktami", będzie zdradzał tajniki kuchni w swoim nowym programie "Doradca smaku".

 • "Szef" : Top Iron Chef

  Popularność kulinarnych programów telewizyjnych nie maleje od lat. Co najwyżej powstają kolejne wariacje na temat Top Chefa i jemu podobnych, gdzie szefowie kuchni stają się gwiazdami, pretendenci do(...) odmianami kulinarnych show, zaczęły powstawać filmy. Niedawno oglądaliśmy francuskich "Facetów od kuchni" czy indyjski "Smak curry". Teraz przyszedł czas na "Szefa" Favreau, a zaraz po nim "Podróż na...

 • Bradley Cooper jako szef kuchni: Nieźle znam tę robotę

  Cooper wspominał, że w młodości wiele czasu spędzał nad garnkami, a w wieku ośmiu lat marzył, by zostać szefem kuchni. Albo... aktorem. - Moja mama miała włoskie korzenie, więc jako dziecko wiele czasu spędzałem w kuchni z babcią - opowiadał. - Potem byłem pomocnikiem kelnera w greckiej restauracji, a podczas nauki w college'u pracowałem jako pomocnik kucharza. Tak więc, aby zagrać szefa kuchni...

Zdjęcia na temat: szefowie kuchni
Wideo na temat: szefowie kuchni