• Informacje na temat:

  szkoły muzyki

Artykuły na temat: szkoły muzyki
 • Viki Gabor nazywa Kayah "ciocią". Kiedy 13-latka wróci do szkoły?

  ...13-letnia Viki Gabor zamiast pójść 1 września do szkoły, musiała rzucić się w wir promocji swojej debiutanckiej płyty. Nie może jednak doczekać się, by znów założyć tornister na plecy. "Chodzę do normalnej, publicznej szkoły, którą bardzo lubię, moja mama do niej też chodziła" - mówi idolka nastolatków.

 • Gienek Loska nie żyje. Zwycięzca programu "X Factor" miał 45 lat. Kiedy pogrzeb muzyka?

  Band zastąpili ich odpowiednio kompozytor i muzyk sesyjny Arkadiusz Żurecki (absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, znany z m.in. Rusty Cage i Present Perfect) oraz Łukasz Marek(...), rehabilitantów i masażystów, a przede wszystkim najbliższej rodziny z mamą i jego narzeczoną Agnieszką na czele. Był z nim kontakt, lubił słuchać muzyki i głosów gdy się do niego dzwoniło lub odwiedzało...

 • "Znajdę Cię": Muzyka, miłość i wojna

  ...poznajemy, są uczniami szkoły muzycznej, snują marzenia o występach w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Ich życie jest pełne młodzieńczej beztroski, płynie w tętniącym życiem i kulturą(...) gniazdem". Twórcą muzyki do filmu jest Jan A.P. Kaczmarek, autor muzyki do ponad 60 filmów, laureat Oscara za muzykę do filmu "Marzyciel". Polska premiera filmu "Znajdę Cię...

 • Hans Zimmer: Nim stał się królem muzyki filmowej...

  To mało znany fakt, ale jeden z najpopularniejszych hollywoodzkich kompozytorów muzyki filmowej, Hans Zimmer, jest samoukiem - nie chodził do szkoły muzycznej. Jeszcze mniej osób wie, że artysta wystąpił w pierwszym teledysku wyemitowanym w historii MTV.

 • Muzyka z Krystyną Jandą w tle

  Album z muzyką do filmu "Dolce Fine Giornata/Słodki koniec dnia" w reżyserii Jacka Borcucha ukaże się 10 maja. Główną rolę w filmie zagrała Krystyna Janda, nagrodzona za swoją kreację na tegorocznym festiwalu w Sundance. Autorem muzyki jest Daniel Bloom.

 • Lenny Kravitz: Jedzenie, miłość, muzyka

  Tuż przed swoim koncertem w Tauron Arenie Kraków (8 czerwca) Lenny Kravitz udzielił wywiadu RMF FM, w którym opowiedział m.in. o swojej miłości do Polski, ludzi, muzyki, jedzenia i swoim dzieciństwie.

 • Pink: Potrzebuję przerwy od muzyki. Dlaczego zawiesza karierę?

  ...podważali jej kompetencje rodzicielskie. W wywiadzie przyznała, że planuje zrobić przerwę od muzyki i poświęcić się rodzinie. "Przez dwa i pół roku nagraliśmy płytę i zrobiliśmy trasę. Teraz Willow wraca do szkoły, a Jameson niedługo pójdzie do przedszkola, więc to będzie rok dla rodziny. Wiele dzieje się też u Careya. Bardzo mnie wspiera. Jeździł za mną po świecie, a teraz jego kolej" - mówiła...

 • Jon Lord: Sama radość z muzyki

  ...nie dało jednak efektów - 16 lipca 2012 r. muzyk zmarł w szpitalu w Londynie w wieku 71 lat. Bezpośrednią przyczyną śmierci był poważny zator płucny. Świat muzyki pogrążył się w żałobie, bo Lord cieszył(...) próbowało podrobić wielu muzyków. W początkowych latach działalności Deep Purple to właśnie Lord był liderem formacji, kierując grupę ku unikatowemu połączeniu muzyki poważnej i rockowej. Efektem był...

 • Kompozytor Jan Kanty Pawluśkiewicz będzie bohaterem VII Festiwalu Muzyki Filmowej, który w piątek, 4 czerwca, rozpoczyna się w Łodzi. W programie trzydniowej imprezy znajdą się m.in. koncerty, wystawy zdjęć i plakatów oraz projekcje filmów z muzyką bohatera imprezy.

 • Rusza Festiwalu Muzyki Filmowej

  Kompozytor Henryk Kuźniak, autor muzyki m.in. do takich filmów jak "Vabank" i "Seksmisja" , będzie bohaterem IX Festiwalu Muzyki Filmowej, który w piątek, 2 czerwca, rozpoczyna się w Łodzi. W programie trzydniowej imprezy znajdą się m.in. koncerty, wystawy oraz projekcje filmów z muzyką bohatera imprezy.

Zdjęcia na temat: szkoły muzyki
Wideo na temat: szkoły muzyki
 • "Szkoła uwodzenia Czesława M."

  „Szkoła uwodzenia Czesława M.” to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?

 • Czesław Mozil w "Dzień Dobry TVN" o filmie "Szkoła uwodzenia"

  Czesław Mozil gra w filmie "Szkoła uwodzenia Czesława M.". Ekipa programu "Dzień Dobry TVN" odwiedziła go na planie, by przekonać się, jak odnalazł się w głównej roli w komedii. Cały wywiad z muzykiem w niedzielę, 19 czerwca, w "Dzień Dobry TVN".