• Informacje na temat:

  szkoły nauki

Artykuły na temat: szkoły nauki
 • Viki Gabor ma już dość nauki przez Internet. Chce do normalnej szkoły!

  Dziewczynka przez dwa lata mieszkała w Niemczech, potem siedem lat w Wielkiej Brytanii. Od ponad trzech uczy się w Polsce. O ile w Berlinie nie chodziła do szkoły, to na Wyspach już musiała. Pytana o różnice w edukacji pomiędzy polską a brytyjską szkołą, zwraca uwagę na pracę po lekcjach, którą nie musiała zajmować się, chodząc do brytyjskiej szkoły. "W Polsce dostaje się codziennie zadania...

 • Inauguracja nauki w łódzkiej Filmówce

  Łódzka Szkoła Filmowa to jedna z wizytówek polskiego kina i Łodzi. 3 października uczelnia zainauguruje 66. rok akademicki, a w jej murach wraz z polskimi studentami kształcić się będzie 56 obcokrajowców, w tym 18 Polaków z zagranicy.

 • Szkoła

  Anety, nie wierzy w niewinność Alberta… Tymczasem nauczyciel fizyki, Andrzej Lesicki, wzywa do szkoły ojca Igora Szumskiego z 8c. Jest zaniepokojony, bo uczeń od początku roku się nie uczy i ze wszystkich przedmiotów ma jedynki. Tata Igora prosi o pomoc starszego syna, by ten zmobilizował brata do nauki. Chłopak przekupuje koleżankę, która od dawna podoba się Igorowi, żeby zmobilizowała go do nauki...

 • Dokumentalna "Szkoła Babel" jest nienachalną lekcją tolerancji. Dzieci z dwudziestu czterech krajów spotykają się w przestrzeni wspólnej szkoły. Przyjechały do Francji z różnych powodów, ale w imię wspólnego celu: znalezienia lepszego życia.

 • Szkoła

  ...dziewczyny jej wychowawcy, Dominikowi Huberowi. Oliwia nie wie, że jej kłamstwo wywołało wielkie poruszenie wśród nauczycieli. Dziewczyna postanawia wykorzystywać sytuację, żeby uniknąć nauki. Koledzy(...) się pomóc koledze. Michał kradnie klucz do szkoły i wieczorem zabiera tam Patrycję. Marta ma przynieść rzutnik do projekcji filmowej. Michał nie wie, że podoba się Marcie. Gdy ta widzi, jak całuje...

 • Filmy "Nie trać głowy" i "Mów do mnie" znajdą się wśród ok. 40 historii, autorstwa studentów z łódzkiej szkoły, które w dniach 10-11 kwietnia w ramach 13. edycji festiwalu "Łodzią po Wiśle" obejrzą widzowie w Warszawie. Seanse będą organizowane w kinie Iluzjon. Wśród wydarzeń towarzyszących będzie m.in. spotkanie z Dorotą Kędzierzawską.

 • Szkoła

  ...wszystko, aby dyrektor wyrzucił go z liceum. Basia, przekonana, że mama Pawła zgodziła się wypisać go ze szkoły, postanawia również zrezygnować z nauki. Nie wie, że jej ukochany zmienił zdanie...

 • Czy "Whiplash" pokazuje prawdę?

  Głośny film "Whiplash", który na ekrany polskich kin wszedł na początku stycznia, zdobył pięć nominacji do Oscara i zbiera entuzjastyczne recenzje. Jednak w środowisku muzycznym, a zwłaszcza jazzowym, obraz ma wielu krytyków.

 • Szkoła

  ...nauki angielskiej gramatyki umawia się z nim i podstępem nakłania do pocałunku. Koleżanka gimnazjalistki filmuje wszystko telefonem, wkrótce dziewczyny wrzucają filmik z pocałunkiem do Internetu(...) pierwszy raz do nowej szkoły. Chłopiec chce, żeby klasa go polubiła, a nowi koledzy wykorzystują to i robią sobie żarty z Mirka. Wymyślają dla niego różne zadania, dzięki którym ma wkupić się do ich paczki...

 • Arkadiusz Janiczek: Zaczynam być sentymentalnym facetem

  13 lat grał w "Złotopolskich". Był przejmujący w "Placu Zbawiciela". Przedstawiamy portret Arkadiusza Janiczka.

Zdjęcia na temat: szkoły nauki
Wideo na temat: szkoły nauki
 • Korcz o zagranicznych studiach swojej córki: Pedagodzy w Polsce zniszczyli jej chęć do nauki

  Młodsza córka Anny Korcz nie ma zbyt dobrych wspomnień ze szkoły, którą ukończyła. Była w niej źle traktowana przez nauczycieli do tego stopnia, że na studia wyjechała za granicę. Mama Kasi(...) takiego żalu, który ma w sobie, bo rzeczywiście pedagodzy, na których trafiła, zniszczyli w Polsce jej chęć do nauki - dodała.

 • Szkoła Babel

  Pochodzą z Senegalu, Irlandii, Brazylii, Maroka, Chin… Mają pomiędzy 11 a 15 lat i właśnie przybyli do Francji. Przez rok będą wspólnie uczęszczać do tej samej klasy adaptacyjnej w jednej z paryskich szkół. 24 uczniów, 24 różnych narodowości i dwa wspólne cele: opanować język francuski i odnaleźć się w tutejszej rzeczywistości. Francuska szkoła staje się prawdziwą wielokulturową areną. Nastolatki pokazane w filmie przechodzą to samo, co każde dziecko w ich wieku, a zatem fizyczne zmiany...

 • Madzia Wójcik: chcieli mi zablokować konto na Instagramie!

  . Nagranie zostało zrealizowane podczas wyjątkowego spotkania z okazji Dnia Dziecka "EKO Pomoc ERP". Europejska Platforma Recyklingu przekazała razem z gwiazdami laptopy do nauki online dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 28 w Warszawie.

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

Dyskusje na temat: szkoły nauki
 • Re: "rodzinka.pl": Julia Wieniawa pozuje na okładce w bikini. Co na to fani?

  Po wakacjach do szkoły panienko, nauki pobierać a nie golizną świecić.

 • Re: "rodzinka.pl": Żegnamy Boskich

  takie jest życie, a jak chcesz nauki to idź do szkoły

 • Re: "M jak miłość": Zosia nie wraca!

  Gwiazda Zosia powinna się cofnąć do szkoły podstawowej i to pod specjalnym nadzorem, bo dużo nauki jeszcze przed nią.

 • Re: Wielka kariera bez matury? To możliwe!

  Bredzisz jak typowy idio... zwolennik pisu. W każdej twojej tezie występują błędy logiczne. Wracaj do szkoły bo dla ciebie 17 lat nauki to za mało..

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  pewnie w ogóle by nie wysłał upośledzonego dzieciaka do szkoły bo "piniędzy" szkoda, tak jak dawno, dawno temu nie kształcono dziewcząt bo i tak w końcu została wydana za mąż i zaszyła się z gromadą dzieciarni w chałupie ... i tyle z jej nauki.

 • Re: "Uwikłani": Miał być hit, wyszło jak zawsze

  A co z ciebie za obywatelka i Polka, jak ty językiem polskim w pisowni nie władasz? A do szkoły dziunia i do nauki, a nie innych pouczasz i patriotyzmu się doszukujesz w jakiejś daninie na Kamela i innych. A w d mam wszystkich cwaniaków "z misją" i otwartą paszczą na forsę.

 • Re: “Szkoła": Pierwszy dzwonek zabrzmi 1 września!

  Polska edukacja począwszy od IV kl. podstawówki to zbiorowisko wszelkiej patologii. Zdziczenie i bezkarność ,która zaczyna się już w IV kl powoduje,że w przynajmniej 50% szkół nie ma nauki i nauczania. Tego pewnie TVN nie pokaże ,a jeśli już to w kolorowym opakowaniu,które z rzeczywistością szkolną i zadaniem szkoły nie będzie miało nic wspólnego.

 • Re: ​TVP zawiesza zdjęcia do "Echa serca". Aktorzy oburzeni!

  nie rozumiesz a niby taki inteligentny wyjeżdżaliśmy do pracy a nie na socjal i na mieszkania i nad nami nikt się nie rozczulał czy mamy gdzie spać za co żyć a tu załatwiane jest wszystko od lokalu ,pracy ,szkoły dla dzieci i nauki języka i jeszcze zasiłki Tu jest różnica i to wyrazista wiec nie pleć farmazonów a jeżeli tego nie widzisz to jesteś albo głupi albo ślepy

 • Re: Problemy finansowe gwiazd

  bardzo ,oprócz szkoły podstawowej i średniej mam za sobą 12 lat nauki a zarobki nie przekraczają 3500 zł netto. W pracy również odpowiadam za zdrowie i życie.Czy coś jeszcze dodać?

 • Re: "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski rządzi w sieci!

  Takie to teraz czasy nastały. Aktorzy po dyplomach grają w prowincjonalnych teatrach, bo nie chcą/nie wiedzą (do wyboru) komu do łóżka wejść dla kariery a chłopczyk bez szkoły po zagraniu w serialiku nazywa się aktorem i zgarnia kasę. Muzycy po latach ciężkiej nauki piłują gdzieś w orkiestrach po filharmoniach za marne grosze a na estrady wskazują dziewczątka prawie gołe i usiłują śpiewać za