• Informacje na temat:

  szkoły postanawiają

Artykuły na temat: szkoły postanawiają
 • Szkoła

  .... Zazdrosne Patrycja razem z Marleną postanawiają pozbyć się rywalki. Chcą wykraść jej telefon i napisać w jej imieniu złośliwe komentarze na temat Michała. Tymczasem ósmoklasistka Marta Mus powiedziała(...) plakaty, by ostrzec uczniów, że Marcie nie można wierzyć. Załamana nastolatka próbuje uciec ze szkoły.

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • Szkoła

  ..., który często bywa mylony z drogim żółwiem pustynnym. Chłopcy postanawiają namówić Filipa, żeby przyniósł zwierzę do szkoły. Następnie wykradają je i zamieszczają w Internecie ogłoszenie o sprzedaży...

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

 • Szkoła

  Gimnazjaliści straszą koleżanki i świetnie się przy tym bawią. Dziewczyny postanawiają odegrać się i udają, że jednej z nich wypadło oko. Nagrywają przy...

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

 • Szkoła

  Gimnazjaliści z 3c wybierają przewodniczącego klasy. Janek i Patryk postanawiają ubiegać się o to stanowisko. Bartek też chce zostać przewodniczącym. Żeby...

 • Boaz i Noa, Jules i Jim

  Tylko dwa filmy wchodzą na ekrany polskich kin w ostatni weekend przed świętami. Wciąż granych jest w nich jednak wiele produkcji, które w ciągu tych kilku dni przerwy od pracy warto zobaczyć.

 • Szkoła

  .... Gimnazjalistka nie zamierza powiedzieć mu prawdy. Wkrótce Jarek odkrywa oszustwo dziewczyny. Cezary i Łukasz są przekonani, że ich kolega wygrał dużą sumę pieniędzy. Postanawiają odebrać mu cześć wygranej. Zamykają w piwnicy jego dziewczynę i wysyłają wiadomość z żądaniem okupu. Franek mówi o wszystkim dyrektorowi, który wzywa do szkoły policję.

 • Vaughn i Ferrell wracają do szkoły

  Vince Vaughn ( "Cela" ) i Will Ferrell ( "Zalotnik w akcji" ) prowadzą końcowe negocjacje w sprawie swego udziału w komedii "Old School", którą dla wytwórni DreamWorks wyprodukuje firma Montecito Pictures.