• Informacje na temat:

  szkoły prowadzonej

Artykuły na temat: szkoły prowadzonej
 • "Letnia szkoła życia": Przemoc i erotyzm

  On jest nastolatkiem, ona - dojrzałą pisarką. Spotykają się na prowadzonych przez nią warsztatach pisarskich. Pewne jest, że pomiędzy tą parą coś musi się wydarzyć... Film "Letnia szkoły życia" trafi na ekrany polskich kin 7 września. Zobaczcie fragment filmu!

 • ​Najlepsze filmy o zakończeniu szkoły

  Koniec szkoły - i tym samym rozpoczęcie wakacji - wydaje się idealnym momentem na przypomnienie sobie najlepszych filmów o tym wyczekiwanym przez wszystkich uczniów dniu. Ponieważ okazja nader radosna, postanowiliśmy wyjątkowo udać, że wszelkie horrory z nią związane nie istnieją.

 • "Komunia": Dokument zamiast szkoły filmowej

  Praca nad tym filmem była całą moją szkołą filmową - powiedziała debiutantka Anna Zamecka, reżyserka "Komunii". Film o rodzinie, której głową jest nastoletnia Ola, przygotowująca do pierwszej komunii świętej swojego autystycznego brata, wszedł w piątek, 25 listopada, na ekrany kin.

 • W kwietniu 2010 r. rozpocznie się nabór studentów do Gdyńskiej Szkoły Filmowej, która kształcić będzie na kierunku reżysersko-operatorskim. Pierwsze zajęcia rozpoczną się w październiku przyszłego roku.

 • Fala w szkołach teatralnych

  ...odejść ze szkoły. "Dla mnie najgorsza była kwarcówka - opowiada gazecie jedna z obecnych studentek. Kilkanaście osób stoi stłoczonych w małym pomieszczeniu, godzinami pocąc się pod światłem scenicznych...

 • Więcej muzyki w szkołach. Ruszyła kampania #grajmywszkole!

  W sieci ruszyła akcja #grajmywszkole, zainicjowana przez środowisko edukatorów i animatorów muzycznych w związku z pracami legislacyjnymi i konsultacjami społecznymi dotyczącymi reformy oświaty. Celem akcji jest wprowadzenie godzin na realizację zespołów muzycznych do ramowych planów nauczania w nowej podstawie programowej dla wszystkich typów szkół.

 • "Szkoła uwodzenia Czesława M." : Wszystko się może zdarzyć

  ...i umartwiać się nad losem aktorów, którzy jednak zdecydowali się wziąć udział w tym filmie. Łatwo dostrzec podobieństwo "Szkoły uwodzenia Czesława M." do "Dżej Dżeja" Macieja Pisarka. W obu przypadkach trudno...

 • Janusz Gajos doktorem honoris causa Szkoły Filmowej w Łodzi

  Wybitny aktor Janusz Gajos został w piątek uhonorowany tytułem doktora honoris causa Szkoły Filmowej w Łodzi. Uroczystość nadania tytułu połączona była z inauguracją roku akademickiego w tej jednej z najstarszych szkół filmowych na świecie.

 • Rusza rekrutacja do szkoły Wajdy

  Rozpoczyna się rekrutacja do Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy, której założycielami są, oprócz polskiego laureata Oscara, Wojciech Marczewski ( "Weiser" ) oraz Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (WFDiF) w Warszawie. Wykładowcami uczelni będą m.in. Andrzej Wajda, Wojciech Marczewski, Krzysztof Zanussi, Agnieszka Holland, Edward Żebrowski, Marcel Łoziński, Krzysztof...

 • Rapowa szkoła Ice-T

  Raper Ice-T doczekał się własnego reality show. Artysta postanowił otworzyć telewizyjną szkołę i iść śladami Gene'a Simmonsa z Kiss, który prowadził podobny program w brytyjskiej TV.

Zdjęcia na temat: szkoły prowadzonej
Wideo na temat: szkoły prowadzonej
 • "Trzynaście powodów": Zapowiedź premiery drugiego sezonu

  W drugim sezonie bohaterowie próbują poradzić sobie z konsekwencjami śmierci Hannah. Droga do normalności jest skomplikowana, a rany dopiero zaczynają się goić. Szkoła Liberty High szykuje się do procesu sądowego, ktoś jednak zrobi wszystko, żeby prawda o śmierci Hannah nie wyszła na jaw. Seria przerażających zdjęć polaroidowych prowadzi Claya i jego rówieśników na trop straszliwej tajemnicy i spisku mającego ją zatuszować.

 • Treningi Ewy Chodakowskiej na stałe zastąpią tradycyjne lekcje WF-u?!

  Ewa Chodakowska nie kryje satysfakcji z tego, że wymyślona przez nią akcja „Poprowadź lekcje WF” cieszy się w szkołach taką popularnością. Z jej pomysłu korzystają uczniowie na każdym szczeblu edukacji i dzięki temu nudne do tej pory zajęcia z wychowania fizycznego stały się nie lada atrakcją. W ten sposób trenerka fitness wspiera kampanię Ministerstwa Zdrowia „Stop zwolnieniom z WF-u”. – W zależności od tego, jak nauczyciel prowadzi lekcję WF-u, tak dzieci reagują. W jednych szkołach...