• Informacje na temat:

  szpak opole festiwal

Artykuły na temat: szpak opole festiwal
 • Festiwal w Opolu w Polsacie: Alvaro Soler, Paweł Kukiz, Michał Szpak na koncercie "Przebojowe Opole"

  W piątek 22 czerwca w Amfiteatrze w Opolu odbędzie się transmitowany przez Polsat koncert "Przebojowe Opole". Na scenie pojawią się m.in. Alvaro Soler, Perfect, Lady Pank, Grzegorz Hyży, Red Lips, Ich Troje i Michał Szpak.

 • Opole 2017: Festiwal jednak w Kielcach

  Zamiast w Opolu, Telewizja Polska zorganizuje imprezę muzyczną w Kielcach, w Amfiteatrze Kadzielnia. Nie będzie to jednak festiwal, a Koncert Polskiej Piosenki, który odbędzie się w sobotę 10 czerwca.

 • Opole 2017: Festiwal jednak w Kielcach

  Zamiast w Opolu, Telewizja Polska zorganizuje imprezę muzyczną w Kielcach, w Amfiteatrze Kadzielnia. Nie będzie to jednak festiwal, a Koncert Polskiej Piosenki, który odbędzie się w sobotę, 10 czerwca.

 • Prezydent Opola odpowiada Jackowi Kurskiemu. Festiwal TVP w Kielcach?

  Zamieszanie w sprawie przyszłości Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu trwa. Na deklarację prezesa TVP Jacka Kurskiego o zorganizowaniu imprezy w innym mieście zareagował stanowczo prezydent Opola, Arkadiusz Wiśniewski.

 • Opole 2017: Artyści masowo rezygnują. Co dalej z festiwalem?

  Po rezygnacji kilkunastu artystów z udziału w Festiwalu w Opolu, cała impreza stanęła pod znakiem zapytania. Telewizja Polska na razie nie poinformowała oficjalnie, jak chce zapełnić dziury w programie wydarzenia. Głos zabrał natomiast prezydent miasta, Arkadiusz Wiśniewski.

 • Opole 2017: Artyści rezygnują. Co będzie z festiwalem?

  Po rezygnacji kilkunastu artystów z udziału w Festiwalu w Opolu, cała impreza stanęła pod znakiem zapytania. Telewizja Polska na razie nie poinformowała oficjalnie, jak chce zapełnić dziury w programie wydarzenia. Głos zabrał natomiast prezydent miasta, Arkadiusz Wiśniewski.

 • Piaseczny, Szpak i Popowska rezygnują z występu w Opolu. Kto jeszcze?

  Andrzej Piaseczny nie będzie obchodził swojego jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej na Festiwalu w Opolu. Ponadto z wydarzenia wycofali się m.in. Michał Szpak, Kasia Popowska, Kasia Cerekwicka, Kasia Kowalska, Lanberry, Kombii, Papa D., Urszula, Grzegorz Hyży oraz prowadzący koncert Premier Artur Orzech. Z organizacji koncertów festiwalowych rezygnuje również reżyser trzech koncertów, Konrad...

 • Opole 2017: Aktorzy też protestują

  ..."Nie umiem się już nie angażować politycznie" - napisał Maciej Stuhr na swym oficjalnym profilu na Facebooku. Aktor wyznał, że niestety nie został zaproszony na festiwal do Opola, więc... nie może z niego zrezygnować. Inni aktorzy też zabrali głos w sprawie zamieszania wokół festiwalu polskiej piosenki.

 • Opole 2016: Złote Opole bez Edyty Górniak!

  Na zakończenie tegorocznego festiwalu w Opolu odbędzie się koncert Złote Opole. W głosowaniu widzów odpadli m.in. Edyta Górniak, Bajm, Zbigniew Wodecki, Paweł Kukiz, Kayah i Maciej Maleńczuk.

 • Festiwal w Opolu 2019: Michał Szpak nie wystąpi w koncercie "Nie pytaj o Polskę #30latwolności"

  Michał Szpak odwołał swój występ w ramach niedzielnego koncertu "Nie pytaj o Polskę #30latwolności" w ramach 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.