• Informacje na temat:

  sztuki modeli

Artykuły na temat: sztuki modeli
 • Przystanek Woodstock 2017: Przyjedzie New Model Army

  New Model Army zagra na Dużej Scenie 23. Przystanku Woodstock. Z kolei Bartłomiej Topa i Łukasz Kościuczuk będą gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych.

 • Wojciech Smarzowski: Sztuka musi być prowokacją

  W twórczości Wojciecha Smarzowskiego "Kler" to kolejny po "Drogówce" wstrząsający portret "polskich elit". Zdaniem reżysera, bardziej niż sensacja i kontrowersje liczy się tu jednak pokazanie "ludzkiej" strony duchowieństwa. - Chciałbym, żeby po wyjściu z kina widz popatrzył na księdza jak na człowieka, a nie jak na świętego - przekonuje twórca.

 • "Sils Maria" : Sztuka wysoka, sztuka niska

  Aktorka w momencie kryzysu egzystencjalnego, życie w świecie rządzonym przez media, filmy o superbohaterach jako widmo zagłady, które ciąży nad prawdziwą sztuką. "Sils Maria" Oliviera Assayasa w wielu punktach przypomina "Birdmana" Alejandro Gonzáleza Ińárritu. Jest jednak dziełem mniej efekciarskim i bardziej szczerym, słowem: lepszym.

 • Slash: Sztuka to jedyna rzecz, w jakiej jestem dobry

  Slash jest gitarzystą otoczonym niesamowitym kultem, dlatego spotkanie z nim jest tym ciekawsze, że okazuje się, iż to człowiek uśmiechnięty, zdystansowany i bardzo pozytywny. W wywiadzie z nami, przeprowadzonym przed wtorkowym koncertem (12 lutego) w Łodzi, opowiada o swojej współpracy z Mylesem Kennedym i The Conspirators, powodach fascynacji konkretnymi modelami gitar, aktualnej sytuacji muzyki rockowej oraz tym, co go zachwyca w polskich fanach.

 • "Top Model": Jak Jolie i Monroe

  Po dotychczasowych zmaganiach uczestniczki programu "Top Model. Zostań modelką" zostaną zaproszone do teatru Syrena, by pod okiem Edyty Jungowskiej uczyć się sztuki aktorskiej. Po całym dniu nauki przyjdzie czas, żeby sprawdzić, jak poradzą sobie w duecie z profesjonalnym aktorem. Odegranie sceny z Marcinem Chochlewem - znanym widzom TVN z serialu "Na Wspólnej" - okaże się jednak nie lada...

 • "Top Model": Capoeira, lasery i akty!

  ...trening capoiery - sztuki walki połączonej z tańcem, o wschodzie słońca, na plaży. Po zajęciach przyszłe modelki udadzą się do podziemi, gdzie będzie na nich czekał specjalnie przygotowany labirynt laserów...

 • "Prawdziwa sztuka sama się obroni"

  Zespół Armia to jedna z legend polskiej muzycznej sceny undergroundowej lat 80. Grupę założyli Tomasz Budzyński (śpiewający wówczas w Siekierze) i Robert...

 • Kolejny przystojny Włoch w "Dziewczynach z Dubaju"

  Pod koniec czerwca do gwiazdorskiej obsady filmu "Dziewczyny z Dubaju" dołączył włoski aktor i model Giulio Berruti. W połowie lipca na planie pojawili się kolejni zagraniczni artyści: Andrea Preti oraz Luca Molinari. Teraz na pokładzie najbardziej oczekiwanej premiery 2021 roku stawił się Iacopo Ricciotti.

 • Bruce Lee: Co było jego słabą stroną?

  Bruce Lee - aktor i mistrz sztuk walki, zadziwiał zręcznością i elastycznością swojego ciała. Aczkolwiek miał jedną wadę - był krótkowidzem. Zawsze nosił okulary lub soczewki kontaktowe.

 • Katarzyna Grochola nie wystąpi na Przystanku Woodstock 2017

  "Z przyczyn osobistych" nie odbędzie się spotkanie w Akademii Sztuk Przepięknych z pisarką Katarzyną Grocholą.