• Informacje na temat:

  sztuki siedział

Artykuły na temat: sztuki siedział
 • "Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka nadal wierzy w miłość

  Los nie rozpieszczał Marzeny Kipiel-Sztuki. Przedwcześnie straciła ojca, jej mama zmarła na raka. "To byli moi najwięksi przyjaciele, zawsze mogłam na nich liczyć. Wiem, że cieszyliby się razem ze mną z mojego szczęścia i zawsze miałabym ich błogosławieństwo" - tak mówiła o swoich rodzicach na łamach "Dobrego tygodnia". Z żadnym mężczyzną nie udało jej się związać na dłużej. Pochowała trzech...

 • Joanna Szczepkowska wyreżyserowała autorski spektakl

  Aktorka i pisarka Joanna Szczepkowska wyreżyserowała autorski spektakl "Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu". Sztukę o konflikcie pokoleń można od czwartku oglądać w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa, ale uroczysta premiera odbędzie się w sobotę.

 • Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła w życiu prawdziwe tragedie. Pochowała już trzech partnerów

  Los nie oszczędził Marzeny Kipiel-Sztuki (49 l.). Serialowa Halinka Kiepska nie ma wesołego życia. Śmierć odebrała jej kolejnych partnerów. Teraz jest nieco samotna, ale nie szuka na siłę miłości.

 • Sebastian Mila w "Kiepskich" w Prima Aprilis

  Sebastian Mila pojawił się na planie "Świata według Kiepskich", aby zagrać ze swoim "alter ego" - Waldusiem Kiepskim. Odcinek z udziałem piłkarza Polsat pokaże 1 kwietnia.

 • Coś w nim siedzi

  Pozornie przemądrzały i opryskliwy, a tak naprawdę bardzo niepewny siebie. W dodatku to gumowe ucho kancelarii. Wie absolutnie wszystko! - Rola Bartka w serialu "Prawo Agaty" jest moim telewizyjnym debiutem - mówi Michał Mikołajczak.

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Zalana Kipiel-Sztuka

  ...... Przepraszam. Jak to się nazywa? Siedziałam w poczekalni." Podejrzewamy, że chodzi o słowo "terminal". Aktorka nie rozumie, dlaczego pilot zabronił jej wejścia na pokład. "To ja zażądałam badania...

 • "Mali Giganci": Piotr Rubik zaskoczony poziomem

  Już w sobotę, 7 marca, na antenie telewizji TVN startuje nowy talent show "Mali Giganci". Uczestnikami programu będą dzieci uzdolnione aktorsko, wokalnie, recytatorsko lub tanecznie. Zostaną one podzielone na sześć drużyn, a każdą z nich opiekować się będzie inna gwiazda polskiego show-biznesu. Program poprowadzi Filip Chajzer.

 • Tomek Karolak został magistrem!

  Tomek Karolak (45 l.) uzyskał tytuł magistra sztuki na PWST w Krakowie. Skąd niemal 20-letnie opóźnienie?

 • "Taxi Teheran" otworzy PKO OFF Camerę

  Polska premiera filmu "Taxi Teheran" rozpocznie 8. edycję festiwalu PKO Off Camera.

Wideo na temat: sztuki siedział