• Informacje na temat:

  szulim a dzieci

Artykuły na temat: szulim a dzieci
 • Agnieszka Szulim: Byłam wstydliwym dzieckiem

  ...- W dzieciństwie nie byłam hop do przodu, absolutnie - mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi, że była dzieckiem wstydliwym i bardzo grzecznym, niesprawiającym rodzicom problemów. Z nieśmiałości wyleczyła się dopiero podczas studiów dziennikarskich i pracy w telewizji.

 • Okres buntu Agnieszki Szulim

  W "Stylowym magazynie", którego nowe odcinki pojawią się od września w TVN Style, Agnieszka Szulim omówi aktualne i kontrowersyjne zagadnienia bliskie każdej kobiecie.

 • Agnieszka Szulim poprowadzi nowy show "Aplauz, Aplauz!"

  Jesienią na antenie TVN zadebiutuje nowy program rodzinny "Aplauz, Aplauz!", w którym wystąpią wokalnie uzdolnione dzieci z równie zdolnymi rodzicami lub dziadkami. Show poprowadzi Agnieszka Szulim.

 • Agnieszka Szulim: Moja szczerość ma granice

  ...- Nie mam problemów z rozmawianiem o seksie - mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi jednak, że nawet jej szczerość ma granice. W swoich publicznych wypowiedziach nigdy nie naruszyłaby intymności bliskich osób.

 • Agnieszka Szulim pasjami ogląda reklamy

  ...- Łezka w oku kręci mi się czasem nawet po obejrzeniu reklamy lub wiadomości - mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka uważa się za osobę emocjonalną, którą łatwo poruszyć. Ostatnio okazji do łez wzruszenia dostarczyła jej praca na planie programu "Aplauz, aplauz!".

 • Agnieszka Szulim: Kuba Wojewódzki widział moje nagie zdjęcia

  W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" Agnieszka Szulim powiedziała, że znany showman widział kiedyś jej nagie zdjęcia. Nie wyjaśniła jednak okoliczności tego zdarzenia. Teraz przyznaje, że były one zupełnie niewinne.

 • Agnieszka Szulim: Nikt nie wierzy, że szczerze płakałam w "Aplauz, aplauz!"

  Agnieszka Szulim, prowadząca show "Aplauz, aplauz!", w którym dzieci śpiewają z rodzicami, popłakała się podczas pracy na planie. Dziennikarka przyznała, że często się wzrusza i jest to dla niej normalna reakcja. Nie rozumie więc niektórych komentarzy, mówiących jakoby płakała na niby.

 • Magda Steczkowska o "Aplauz, aplauz": Kto wcześniej widział płaczącą Agnieszkę Szulim?

  Magda Steczkowska jest oszołomiona programem "Aplauz, aplauz!". Każdy odcinek to dla niej gigantyczna dawka skrajnych emocji: od wzruszenia do smutku. Emocje towarzyszące występom uczestników udzieliły się nawet Agnieszce Szulim. Steczkowska podkreśla też, że jej rola w programie jest trudna i odpowiedzialna.

 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.

 • Gwiazdy wspominają szkolne lata

  Łukasz Nowicki notorycznie spóźniał się na lekcje. Agnieszka Szulim w podstawówce była pilną uczennicą, a buntowniczką w liceum. Z kolei Marta Żmuda Trzebiatowska jako nastolatka przeżyła wiele zawodów miłosnych... Oto, jak gwiazdy wspominają swoje szkolne lata.

Zdjęcia na temat: szulim a dzieci
 • Agnieszka Szulim i Adam Badziak
Wideo na temat: szulim a dzieci
 • Agnieszka Szulim: Moja szczerość ma granice

  Nie mam problemów z rozmawianiem o seksie – mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi jednak, że nawet jej szczerość ma granice. W swoich publicznych wypowiedziach nigdy nie naruszyłaby intymności bliskich osób. Agnieszka Szulim znana jest nie tylko z ciętego języka, lecz także szczerego wyrażania swoich poglądów. Otwarcie przyznała, że poddała się zabiegom medycyny estetycznej, nie

 • Agnieszka Szulim oburzona kampanią "Nie odkładaj macierzyństwa na potem". Słusznie?

  Nowa kampania społeczna Fundacji Mamy i Taty pt. "Nie odkładaj macierzyństwa na potem" jest skierowana do młodych kobiet "goniących za karierą" i budzi już sporo emocji. Agnieszka Szulim na(...) i Taty ma chyba za dużo kasy. Proponuję oddać na potrzebujące dzieci, a nie wywalać na tak żałosne, oderwane od rzeczywistości kampanie". Co wy sądzicie na ten temat?

 • Agnieszka Szulim ma w telefonie "rozbierane zdjęcia"

  W ostatnim odcinku programu „Kuba Wojewódzki” Agnieszka Szulim wyznała, że showman widział kiedyś jej nagie zdjęcia. Nie wyjaśniła jednak okoliczności tego zdarzenia. Teraz przyznaje, że były one(...) słychać u sąsiada. Tym samym okazało się, że miałam jakieś swoje odważne zdjęcia w telefonie, zresztą nie ja jedyna jak myślę – mówi Agnieszka Szulim. W programie prezenterka była bardzo szczera

Dyskusje na temat: szulim a dzieci
 • Re: Jaką karierę planują dzieci znanych aktorek?

  Zastanawiam się, gdzie tu był geszeft, jak Piotrek Woźniak Starak brał sobie Agnieszkę Szulim Badziak. Ani to urody, ani prezencji, majątek relatywnie też raczej słabizna. Panna przechodzona, więc w miłość trudno uwierzyć, zwłaszcza jak dwa lata po ślubie na oczach wszystkich małżonek szlaja się nocami z kelnerkami po jeziorze. Dla kaprysu wziął sobie na kark takie bara chło ?

 • Re: Małgorzata Socha pokazała brzuszek

  Wreszcie pozytywne zjawisko w gronie 30 latek : aktorek i celebrytek. A już myślałam , że ona taka : Zielińska, Szulim,Horodyńska i inne gwiazdeczki. Powodzenia p, Małgosiu. Dziewczynka, czy chłopiec ( tu piję do: znawcy poniżej) jakie to ma znaczenie? To kobiety rodzą dzieci!!! Może jednak Polska nie zginie.....póki my żyjemy.