• Informacje na temat:

    szulim agnieszka makijaż

Artykuły na temat: szulim agnieszka makijaż
  • Doda (32 l.) wybrała się z przyjaciółką na spacer po jednym z centrów handlowych. Skandalistka zaliczyła darmowy makijaż, stoisko z miodami i toaletę, w której zmieniła kreację. To trudne chwile dla(...) Szulim.

  • Jakiś czas temu pisaliśmy, że znany chirurg w programie Agnieszki Szulim "Na językach" stwierdził, że piosenkarce nie obce jest poprawianie swojej urody. Dr Sankowski to jeden z najbardziej cenionych(...) makijażem i mamy mnóstwo wcieleń... Taki lekarz z takim doświadczeniem powinien zdawać sobie z tego sprawę" - powiedziała "Faktowi". Może faktycznie to tylko kwestia oświetlenia i makeupu!? Dla...

  • Krupińska i Kuźniar nowymi gwiazdami TVN Style

    "Słodka rywalizacja" pod okiem Agnieszki Pilaszewskiej, Paulina Krupińska zaprosi widzów do "Kliniki urody" oraz Jarosław Kuźniar, który zboczy z turystycznych szlaków Rio - to niektóre z nowości TVN Style. Oprócz popularnych programów stacja proponuje ciekawe dokumenty.

  • Dla kogo Telekamery?

    Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!