• Informacje na temat:

  szulim herbuś

Artykuły na temat: szulim herbuś
 • Edyta Herbuś obraziła się na program Szulim!

  Edyta Herbuś (32 l.) poczuła się urażona surową oceną celebrytów, jakiej dokonano w programie "Na językach"...

 • Ola Kwaśniewska przyznała się do uzależnienia

  ...proporcji: po słodkim maratonie natychmiast biegnie na siłownię. Którym gwiazdom udaje się stronić od słodyczy? Okazuje się, że prezesowej Szulim oraz Edycie Herbuś. 

 • ...i portale rozpisywały się o bójce po gali Niegrzeczni 2014 Dody i Agnieszka Szulim. Wedle doniesień piosenkarka zaatakowała dziennikarkę - najpierw zaczepiała i popychała ją na scenie, później poszła z nią do toalety i "rzuciła się z łapami". Szulim złożyła w chorzowskim sądzie akt oskarżenia przeciw Dodzie. W rozmowie z pismem "Flesz" wyznała, że "nie pozwoli, by napaść uszła celebrytce na sucho...

 • Mistrzyni ciętego języka

  Agnieszka Szulim powinna zmienić tytuł swojego programu, "Na językach". Lepsza wersja to "Na pieńku", ponieważ ostatnio dziennikarka wciąż naraża się kolejnym gwiazdom.

 • Jedyna taka Dwójka - 40. urodziny

  Jubileusz 40-lecia Dwójki świętowali w sobotę, 23 października, w Teatrze Polskim w Warszawie wszyscy jej twórcy. Galę "Jedyna taka Dwójka - 40. urodziny" poprowadzili: Grażyna Torbicka i Maciej Stuhr.

Wideo na temat: szulim herbuś
 • Gwiazdy o swoim uzależnieniu od słodyczy

  Aleksandra Kwaśniewska nie potrafi żyć bez słodyczy. Na szczęście nie zjada ich zbyt dużo na raz. Joanna Krupa uwielbia je, więc stara się ich nie przynosić do domu, żeby ją nie kusiły. Agnieszce Szulim w walce ze słodyczami pomaga silna wola, a Edyta Herbuś woli owoce. Z kolei Anna Wendzikowska je słodkości wtedy, kiedy ma na to ochotę, bo uważa, że wszystko jest dla ludzi, a jedzenie jest

Dyskusje na temat: szulim herbuś