• Informacje na temat:

  szulim rozenek

Artykuły na temat: szulim rozenek
 • Dwa programy Szulim znikają z anteny

  ...​Jesienią widzowie TVN nie zobaczą kolejnych odcinków programu "Na językach". Agnieszka Szulim uznała, że w jej życiu zawodowym czas na nowe wyzwania. Poprowadzi program "Azja Express" - z udziałem takich gwiazd jak Hanna Lis i Małgorzata Rozenek. Dziennikarka zrezygnowała także z prowadzenia "Stylowego magazynu".

 • Agnieszka Szulim: Najtrudniejszy projekt w moim życiu

  W jesiennej ramówce telewizji TVN znalazł się nowy program "Azja Express". W roli prowadzącej zobaczymy w nim Agnieszkę Szulim, a wśród uczestników m.in.: Małgorzatę Rozenek, Radosława Majdana, Hannę Lis, Izabellę Miko, Agnieszkę Włodarczyk, Pascala Brodnickiego i Przemysława Saletę.

 • Agnieszka Szulim o nowym show "Azja Express"

  Agnieszka Szulim twierdzi, że program "Azja Express" był dla niej sporym wyzwaniem. Gwiazda musiała się przyzwyczaić do częstych zmian pobytu, wstawania o 3 w nocy i zupełnie nowego systemu pracy. Po raz pierwszy współpracowała bowiem z międzynarodową ekipą. Jak podkreśla, Hiszpanie stawiają na spontaniczność i nie robią tylu prób co Polacy.

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  ...- Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • Małgorzata Rozenek: Udział w "Azja Express" bardzo nas z Radkiem zbliżył

  Małgorzata Rozenek jest zachwycona pobytem w Azji, gdzie pracowała na planie nowego programu TVN "Azja Express". Twierdzi, że nawiązała kilka nowych, głębokich przyjaźni z innymi uczestnikami show. Wyjazd ten pogłębił także bliskość między nią a jej partnerem, Radosławem Majdanem.

 • Kożuchowska królową okładek

  Pisma kobiece coraz częściej sięgają na jedynkach po znane twarze spoza świata seriali - wynika z raportu "Okładki pism kobiecych" opublikowanego przez Press-Service Monitoring Mediów. Od stycznia do marca 2013 roku w pierwszej dziesiątce znalazły się Małgorzata Rozenek, Agnieszka Szulim i Beata Tadla.

 • Duety gwiazd w nowym show TVN "Azja Express"

  Ruszyły zdjęcia do nowej produkcji TVN - "Azja Express". W programie wystąpią gwiazdy znane ze szklanego ekranu, a towarzyszyć im będzie Agnieszka Szulim. Show zadebiutuje na antenie jesienią 2016.

 • "Azja Express": Tego jeszcze w polskiej telewizji nie było

  ...7 września na antenie TVN-u zobaczymy pierwszy odcinek nowego show stacji "Azja Express". - Tego jeszcze w polskiej telewizji nie było. To program, w którym ludzie dają z siebie wszystko - zdradza prowadząca Agnieszka Szulim.

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  .... Dzięki temu goście chętnie zdradzają dziennikarzowi sekrety ze swojego życia prywatnego. To w "Najsztub słucha" Agnieszka Szulim opowiedziała o udawanych orgazmach, a Maja Ostaszewska przyznała się do(...) wyznała, że nie chce i nie powinna mieć dzieci. W poprzednich sezonach programu Piotr Najsztub stanął "oko w oko" między innymi z Anną Muchą, Małgorzatą Rozenek, Martą Grycan, Anną Grodzką, Tatianą...

 • Natalia Siwiec w "Tańcu z gwiazdami"?

  ..." gwiazd telewizji TVN. W tym kontekście padają nazwiska Agnieszki Szulim i Małgorzaty Rozenek. Spośród innych kandydatur warto wymienić Ewę Chodakowską oraz... Natalię Siwiec. Z męskiego grona na...

Zdjęcia na temat: szulim rozenek
Wideo na temat: szulim rozenek
 • Agnieszka Szulim potwierdza plotki!

  Stacja TVN zrezygnowała z plotkarskiego magazynu "Na językach" Agnieszki Szulim. Dziennikarka nie znika jednak z TVN - niebawem poprowadzi program „Azja Express” z udziałem takich gwiazd jak Hanna Lis i Małgorzata Rozenek.

 • Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan: Nie cenię Wojewódzkiego!

  Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan (w wieku Szulim-Badziak-Woźniak-Starak) twierdzi, że nie toczy wojny z Kubą Wojewódzkim. Zaznacza jednak, że nie ceni go jako człowieka.

 • Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan zachwycona nowymi przyjaciółkami

  Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan (w wieku Szulim-Badziak-Woźniak-Starak) jest szczęśliwa, że udział w programie „Azja Express” zaowocował przyjaźnią z Hanną Kedaj-Smoktunowicz-Lis i Agnieszką Szulim-Badziak-Woźniak-Starak. Jej zdaniem pokazuje to, że w show-biznesie możliwe są pozytywne, przyjacielskie relacje. Podkreśla też, że między nią a jej nowymi przyjaciółkami nie ma rywalizacji

Dyskusje na temat: szulim rozenek