• Informacje na temat:

  szulim tvp2

Artykuły na temat: szulim tvp2
 • Agnieszka Szulim

  ...„Pytanie na śniadanie" w TVP2. Na antenie tej samej stacji jesienią 2012 wraz z Hubertem Urbańskim prowadziła show „Bitwa na głosy”. Po słynnej „aferze marihuanowej” straciła pracę w TVP. Od czerwca 2012

 • Agnieszka Szulim-Badziak pouczona

  Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2, przekazał w piątek, 1 czerwca, Agnieszce Szulim-Badziak pisemne pouczenie, dotyczące incydentu w trakcie programu "Pytanie na śniadanie".

 • Szulim: Nie warto ze mną zadzierać

  Agnieszka Szulim wyznała, że kiedy walczy o swoje poglądy, "nie warto z nią zadzierać". Twierdzi, że jest odważna i nie wszyscy muszą ją lubić.

 • Szulim-Badziak zawieszona za marihuanę

  Agnieszk Szulim-Badziak, prowadząca poranny program w TVP2 "Pytanie na śniadanie", została tymczasowo zawieszona - podaje "Super Express".

 • Była aktorka "Barw szczęścia" fantazjuje: Stylizacją przebiłam księżną Kate!

  Była już aktorka z serialu TVP2 ostatnimi czasy próbuje przekonać Polaków, że ma ogromny dystans do siebie i swojej przeszłości. Jej histeryczne reakcje na materiał w "Na językach" pamiętają chyba wszyscy. Przypomnijmy, że w programie Szulim znaleziono sobowtóra aktorki, który udawał na ulicach Warszawy, że pali w ciąży. Swoje zdanie na temat gwiazdy mają też fotoreporterzy, którzy swego czasu...

 • Szulim bez "Pytania na śniadanie"

  Agnieszka Szulim kończy prowadzenie "Pytania na śniadanie" w TVP2 - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W programie nadal będzie natomiast występował Tomasz Kammel.

 • ..., gdyby to po mnie spłynęło. Naprawdę kochałam" -wyznała w wywiadzie. Od momentu zakończenia związku jest sama. Skończyła się też jej przyjaźń z Agnieszką Szulim (38 l.). Czytaj dalej na następnej(...) w ogóle jest zło i szataństwo. Odebrałam to bardzo osobiście" - wspominała Ala. Czytaj dalej na następnej stronie Władze TVP2 w końcu znalazły następczynię Anki Popek w "Pytaniu na śniadanie...

 • Szulim i najpiękniejsze Polki

  W sobotę 11 grudnia w łódzkiej hali EXPO odbędzie się gala 35. finału Miss Polonia, na której poznamy najpiękniejszą Polke. Bezpośrednią transmisję z wydarzenia zobaczymy na antenie TVP2.

 • ...prasowej poinformował, że wyboru najpiękniejszej Polki dokonają telewidzowie TVP2. Stacja ta przeprowadzi z gali bezpośrednią transmisję, w trakcie której będzie można za pośrednictwem SMS-ów głosować na(...) dziewczyn" - powiedział Asminowicz. Finał konkursu w hali EXPO rozpocznie się w sobotę o godz. 21. Galę poprowadzą Agnieszka Szulim i Maciej Miecznikowski, a na scenie, prócz kandydatek do tytułu...

 • Agnieszka Szulim opuszcza TVP!

  Agnieszki Szulim nie będziemy już oglądać w TVP. Popularna prezenterka przechodzi do konkurencyjnej stacji. Od 2013 roku w telewizji TVN dziennikarka poprowadzi nowy program o show biznesie, będzie także miała własny magazyn w TVN Style.