• Informacje na temat:

  szwed chłopak

Artykuły na temat: szwed chłopak
 • Uwiedzie Olę Szwed?

  W nowej serii "Teraz albo nigdy!" pojawiła się Franka, grana przez Olę Szwed. Dziewczyna zakochana jest w Marcinie (Janie Wieczorkowskim). Czy w końcu chłopak zwróci na nią uwagę? Dlaczego traktuję ją z dystansem?

 • Nieoczekiwany ślub Oli Szwed

  Eliza (Aleksandra Szwed) niedawno zdała maturę i dostała się na studia. Do tej pory chłopaków zmieniała jak rękawiczki. Teraz po miesiącu znajomości zdecyduje się na ślub z Michałem (Marcin Korcz). Ideę zamążpójścia podsunie jej pomysłowy brat Filip. Rodzice nie zgodzili się, by Eliza zamieszkała z nowo poznanym studentem psychologii, więc dziewczyna postanowiła rozwiązać to inaczej. Na dodatek...

 • Dla kogo Brylantowy Mikrofon?

  Już dziś dowiemy się w czyje ręce trafi Brylantowy Mikrofon - główna nagroda show "jak Oni śpiewają". W finale muzycznego show znajdzie się tylko trójka z czwórki uczestników: Artur Chamski, Karolina Nowakowska, Tomasz Stockinger i Ola Szwed.

 • Taniec z jajami

  W świątecznym odcinku "Tańca z gwiazdami" najsłabiej ocenieni zostali Ola Szwed i Robert Rowiński, którzy pożegnali się z programem.

 • Cannes 2017: Złota Palma dla "The Square"

  Dosyć niespodziewanie to komediodramat "The Square" Szweda Rubena Östlunda otrzymał w niedzielę, 28 maja, Złotą Palmę 70. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Sofia Coppola została nagrodzona za najlepszą reżyserię, a Diane Kruger i Joaquin Phoenix za najlepsze kreacje aktorskie.

 • "Bardzo chciałbym wrócić do Polski"

  Airey (m.in. Rainbow, Gary Moore, Ozzy Osbourne), a za mikrofonem stanął równie młody co utalentowany Szwed Stefan Berggren. Wynikiem ich pierwszej wizyty w studiu nagraniowym był album "Burst The Bubble...

 • Meshuggah: Chcielibyśmy nagrać coś z Tool

  Szwedzka grupa Meshuggah po czterech latach wydała wreszcie nową płytę, doskonale przyjętą w USA "Nothing". Po raz kolejny Szwedzi dostąpią zaszczytu otwierania koncertów zespołu Tool i to na jego osobiste zaproszenie. Marten Hagström, gitarzysta Meshuggah, powiedział w rozmowie z INTERIA.PL, że bardzo by chciał kiedyś nagrać coś razem z muzykami słynnej amerykańskiej formacji.

 • Foo Fighters udają The Hives

  AMerykańska grupa Foo Fighters w czwartek, 31 października, podczas haloweenowego koncertu w nowojorskim klubie "Supper Club", wystąpiła w czarnych koszulach i białych krawatach - a więc firmowych rekwizytach szwedzkiej formacji The Hives. Co więcej, David Grohl z kolegami rozpoczęli występ od zagrania własnej wersji sztandarowego kawałka Szwedów "I Hate To Say I Told You So".

 • Cult Of Luna: Nie porównujcie nas do Neurosis!

  Szwedzki zespół Cult Of Luna kilka miesięcy temu doczekał się premiery swojej drugiej płyty, zatytułowanej "The Beyond", zaś latem wytwórnia Earache wznowiła jego debiut, "Cult Of Luna". Na początku muzykę Szwedów porównywano z dokonaniami Neurosis. Dziś jednak członkowie zespołu nie cieszą się z takich porównań, co przyznali w rozmowie z INTERIA.PL.

 • "O krok dalej"

  Kariera Amon Amarth nabiera rozpędu z roku na rok. Ostatni album, "With Oden On Our Side" (2006), zapewnił im niemal status gwiazdy metalu. Oponenci, którzy na przekór rosnącej popularności Szwedów od lat powtarzali, że "nie ma w tym nic nadzwyczajnego", jakby zamilkli. Czy zatem "Twilight Of The Thunder God", kolejna płyta zespołu Johana Hegga ma w sobie coś wyjątkowego? A skądże. Jest tylko...