• Informacje na temat:

  szwed ślub

Artykuły na temat: szwed ślub
 • Nieoczekiwany ślub Oli Szwed

  Ciąża, nieoczekiwany ślub i wyniośli rodzice pana młodego - oto, z czym będą musieli się wkrótce zmierzyć Kwiatkowscy w "Rodzinie zastępczej".

 • Mans Zelmerlow wziął ślub. Kto jest wybranką zwycięzcy Eurowizji?

  Laureat Eurowizji z 2015 roku, Mans Zelmerlow, stanął na ślubnym kobiercu. Szwedzki wokalista poślubił swoją partnerkę Ciarę Janson.

 • Mucha została zakonnicą

  W trzecim odcinku programu "jak Oni śpiewają" zabrakło prowadzącej Kasi Cichopek, ale też przyczyna tej nieobecności była wyjątkowa - ślub! Z kolei Anna Mucha pojawiła się na scenie w stroju zakonnicy.

 • ​"Mamma Mia 2" w lipcu 2018 roku

  ...ślubu. Córka Amerykanki Donny, prowadzącej niewielki hotel na jednej z greckich wysp, marzy, by do ołtarza poprowadził ją ojciec, którego nigdy nie poznała. Wertując pamiętnik swojej matki w poszukiwaniu wskazówek, Sophie odnajduje nazwiska trzech mężczyzn, którzy spotykali się z jej matką - jej ojcem może być Amerykanin, Brytyjczyk lub Szwed. Zaproszenia na ślub, podpisując je imieniem...

 • Monika Richardson o ślubie z Zamachowskim

  Monika Richardson twierdzi, że w dniu ślubu wygląd nie ma znaczenia. Według niej do ołtarza można pójść nawet w dresie. Gwiazda telewizji twierdzi, że nic nie jest istotne, gdy dwoje ludzi się kocha. Przy okazji komentuje spekulacje na temat swego ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim.

 • Mandaryna na scenie z córką: Emocje były duże

  A Dancer" - posłuchaj! ), belgijski Technotronic ("Pump Up The Jam" - posłuchaj! ), Szwed nigeryjskiego pochodzenia Dr Alban ("It's My Life"), włoska grupa Corona ("The Rhythm of the(...) Teksciory.pl! Znajomość z Michałem Wiśniewskim stała się tak bliska, że para w 2002 r. wzięła ślub, a w czerwcu urodził im się syn Xavier Michał . Niewiele ponad rok później na świat przyszła córka...

 • "Mamma Mia! Here We Go Again": Zobacz "Dancing Queen"

  ..., którzy spotykali się z jej matką - jej ojcem może być Amerykanin, Brytyjczyk lub Szwed. Zaproszenia na ślub, podpisując je imieniem swojej matki, wysyła do wszystkich trzech. Kariera grupy ABBA(...)! Here We Go Again" (kinowa premiera 27 lipca) to kontynuacja "Mamma Mia!" . "Mamma Mia!", musical oparty na przebojach z repertuaru szwedzkiej grupy ABBA , najpierw powstał z myślą...

 • The Rewind Tour z gwiazdami lat 90.: Aqua, Snap!, Dr Alban i inni. Mandaryna jako support

  A Dancer" - posłuchaj! ), belgijski Technotronic ("Pump Up The Jam" - posłuchaj! ), Szwed nigeryjskiego pochodzenia Dr Alban ("It's My Life"), włoska grupa Corona ("The Rhythm of the(...) Płyty za sprzedaż kilkuset tysięcy egzemplarzy. Znajomość z Michałem Wiśniewskim stała się tak bliska, że para w 2002 r. wzięła ślub, a w czerwcu urodził im się syn Xavier Michał . Niewiele ponad rok...

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • "Mamma Mia! Here We Go Again": Lily James śpiewa ABBĘ

  ..., którzy spotykali się z jej matką - jej ojcem może być Amerykanin, Brytyjczyk lub Szwed. Zaproszenia na ślub, podpisując je imieniem swojej matki, wysyła do wszystkich trzech. "Mamma Mia(...) Keenan Wynn. Przypomnijmy, że pierwsza część musicalu opowiada historię dwudziestoletniej Sophie, która przygotowuje się do swojego ślubu. Córka Amerykanki Donny, prowadzącej niewielki hotel na...

Dyskusje na temat: szwed ślub
 • Re: ​"Klan": Maciek i Martynka wezmą ślub w Kanadzie!

  Do obrazek123456,zauważ,ze ten Piotr Szwed który odgrywa Maćka gra ta rolę od 18 lat(zaczynał jak miał 8 lat,teraz ma 26)i zarabia co miesiąc co najmniej 30 tys.zł na rękę,bo nalezy do obsady długoletniej,więc to rodzina Maćka zarabia na jego chorobie.

 • Re: ​"Klan": Maciek i Martynka wezmą ślub w Kanadzie!

  Do Zdax,wykorzystywano by go i ośmieszano gdyby mu mało p-acili a zauważ,że Piotr Szwed grający Maćka w Klanie ma teraz 26 lat a w filmie zaczął grać jak miał 8 lat,więc jest długoletnim odtwórca roli Maćka a długoletni odtwórcy inkasują najwyższą gażę,więc pan Piotr inkasuje co najmniej 30 tys zł.co miesiąc i Ty nazywasz to wykorzystywaniem?

 • Re: Aleksandra Szwed...

  to chyba na ślub w Las Vegas...

 • Re: Ola Szwed: "Sama wybrałam sobie tatę!"

  mamusia chciała być miss świata. to zapiął ją pan z 3 świata. i niech sobie spece od public relations naginają rzeczywistość. ślub rozwód kto ma w to uwierzyć ? córeczka ma nazwisko po matce. mamusia nie zna nazwiska dawcy nasienia. ale czarnego w sobie miała ;)