• Informacje na temat:

  szyc młody

Artykuły na temat: szyc młody
 • Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub! Pokazali zdjęcia!

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska są już po ślubie! Aktor pokazał zdjęcia z ceremonii na swoim Instagramie. Przy okazji zdradził, że spodziewają się syna!

 • TVP przygotowuje serial "Młody Piłsudski"

  ...11 listopada TVP wyemituje pilotażowy odcinek serialu "Młody Piłsudski"- poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W tytułowej roli zobaczymy mało znanego aktora Grzegorza Otrębskiego.

 • Szyc: Trudno jest żyć na oślep

  Borys Szyc zagrał główną rolę thrillerze "Kret", który w piątek, 5 sierpnia, trafi do polskich kin. To jest ambitny film, który opowiada o sprawach, dotyczących nas wszystkich - przekonuje aktor.

 • Borys Szyc w japońskim filmie

  Borys Szyc opowiada o pracy przy nowej serii "Czasu honoru". Aktor zdradza również, że zagra w japońskiej produkcji, która wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku.

 • Młodzi filmowcy debiutują

  W Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy rozpoczęła się produkcja trzech półgodzinnych filmów fabularnych w ramach programu "30 minut". Reżyserują je filmowcy u progu swojej kariery zawodowej: Bartek Konopka, Dariusz Glazer i Dorota Lamparska, a występują m.in. Borys Szyc, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Grażyna Barszczewska i Jacek Braciak.

 • Młodzi aktorzy o polskim kinie

  ..., jednego z najciekawszych artystów średniego pokolenia, a zdobywca Nagrody im. Bolesława Michałka - pracę Piotra Dumały, wybitnego twórcy filmów animowanych. Nagrody pieniężne dla obu laureatów finansuje(...) Segda, Joanna Szczepkowska, Bogusław Linda, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Majchrzak, Daniel Olbrychski czy Zbigniew Zamachowski, a w ostatnich latach: Marcin Dorociński, Borys Szyc, Maja Ostaszewska...

 • Najpiękniejsi Polacy 2007

  Piotr Adamczyk, Mateusz Damięcki, Borys Szyc, Olivier Janiak i Krzysztof Ibisz znaleźli się na liście kandydatów do tytułu "Najpiękniejszy'2007". W ubiegłym roku zwyciężył Maciej Zakościelny.

 • Plejada gwiazd w "Testosteronie"

  ..."Testosteron" to najnowsze filmowe dzieło Andrzeja Saromonowicza i Tomasza Koneckiego. W filmie pojawiła się prawdziwa plejada polskich gwiazd - Piotr Adamczyk (Kornel), Tomasz Kot (Robal), Borys Szyc (Tytus), Maciej Stuhr (Tretyn), Tomasz Karolak (Fistach), Cezary Kosiński (Janis) i Krzysztof Stelmaszczyk (Stavros). Dziś w warszawskim Multikinie "Testosteron" ma swoją uroczystą premierę.

 • Kandydaci do nagrody im. Cybulskiego

  Po raz pierwszy od dziesięciu lat zostanie przyznana nagroda im. Zbyszka Cybulskiego dla najlepszego polskiego aktora młodego pokolenia.Nominowani do tej znaczącej nagrody zostali: Maja Ostaszewska za rolę w filmie "Przemiany" , Kamilla Baar za "Vinci" , Agnieszka Grochowska za kreację w "Pręgach" , Borys Szyc za rolę w filmie "Symetria" , Rafał Maćkowiak za "W dół kolorowym wzgórzem" oraz...

 • Kobiecy "Demakijaż"

  W Studio "Młodzi i Film" im. Andrzeja Munka, działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich, trwają prace końcowe nad "Demakijażem" - pełnometrażową produkcją fabularną, składającą się z trzech półgodzinnych filmów. W obrazach przewija się plejada polskich gwiazd, m.in. Magdalena Cielecka, Borys Szyc, Joanna Szczepkowska, Marian Dziędziel i Jadwiga Jankowska-Cieślak.

Zdjęcia na temat: szyc młody
Dyskusje na temat: szyc młody
 • Re: "Ziuk. Młody Piłsudski": Premiera serialu w grudniu!

  NIESTETY! ALE W TEJ ROLI JEST KOMUCH SZYC :(

 • Re: "Rodzina winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej dla TVP

  Rozumiem że prowokacja? Bo jak Zamachowski to faktycznie niezły aktor to Młody S(cz)thur i Szyc to raczej średniaki (Szyc nawet gorzej ).

 • Re: "Oficer": To był hit TVP!

  Szyc... symbol końca dawnej świetności polskiego kina, tfu. W momencie kiedy ludzie tacy jak Szyc i młody Stuhr zaczęli sie pojawiać w głównych rolach, przestałem ogladać polskie filmy.

 • Re: Tym razem zagrał... jeża

  to nie szyc tylko młody marcinkiewicz - uwaga dla serwisu na temat kartoteki fototeki

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Karolem Górskim powinien zostać Filip Bobek. Li i tylko, tylko i li. Dlaczego? - jest młody a jednocześnie nie za młody - ma wszelkie atuty amanta Karola - bardzo dobrze wykreował już jednego amanta – Marka Dobrzańskiego - jest świetnym aktorem - jego udział w tym filmie zapewni widownię Adamczyk? Więckiewicz? Szyc? Wspaniali, cudowni aktorzy. Stworzyli wiele niezapomnianych kreacji, nawet

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip bobek to aktor idealnie nadający się do roli Karola. Młody , przystojny zdolny, z dużymi po części jeszcze nie odkrytymi możliwościami, do tego cieszący się ogromną popularnością u kobiet w różnym wieku. Jego wielką zaletą jest jeszcze to , że nie jest jeszcze tak opatrzony, jak choćby Adamczyk, czy Szyc, który gra już chyba w każdej nowej produkcji. Może warto byłoby też pomyśleć, aby