• Informacje na temat:

  szyc szczerze

Artykuły na temat: szyc szczerze
 • Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub! Pokazali zdjęcia!

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska są już po ślubie! Aktor pokazał zdjęcia z ceremonii na swoim Instagramie. Przy okazji zdradził, że spodziewają się syna!

 • Borys Szyc: Szczęśliwa czterdziestka

  Niedawno skończył 40 lat. Borys Szyc podkreśla, że to dla niego nowe otwarcie. Uczy się kontaktować ze swoimi emocjami, staje się zrównoważonym mężczyzną i bez przerwy pracuje. Aktorstwo to jednak nie wszystko. Jest też kochającym tatą 13-letniej córki, Soni.

 • Szyc musiał zapuścić wąsik

  Już od 30 września na naszych ekranach oglądać będziemy najnowszą superprodukcję w reż. Jerzego Hoffmana - "1920 Bitwa Warszawska". To nie tylko wielkie filmowe widowisko, pełne dynamicznej batalistyki, i nie tylko wzruszająca historia miłosna. To także pierwszy w historii polskiego kina pełnometrażowy film fabularny w technice 3D!

 • Aktorki szczerze o "Kac Wawa"

  ...gwiazdorska obsada - Borys Szyc i Sonia Bohosiewicz, czy Roma Gąsiorowska. Gorzej - aktorzy również otrzymali nominacje... Anna Dereszowska przyznała, że nie "na szczęście" obejrzała filmu Łukasza(...) mężczyźni idą się bawić" - brzmiała rekomendacja "Kaca Wawa". W obrazie w głównych rolach wystąpili: Borys Szyc, Antoni Pawlicki), Michał Milowicz, Michał Żurawski, Mariusz Pujszo oraz Sonia Bohosiewicz...

 • Borys Szyc apeluje do uzależnionych: "Wstawajcie i idźcie się leczyć"

  Borys Szyc przez lata słynął w środowisku aktorskim z zamiłowania do imprezowania i alkoholu. W pewnym momencie powiedział sobie stop. Postanowił zmierzyć się z nałogiem i zawalczyć o życie. Jak przyznaje, leczenie to nie wstyd.

 • Borys Szyc: Niespokojny duch

  W tym sezonie Borys Szyc dołączył do obsady hitowego serialu "Lekarze", gra w "Czasie honoru", a na deskach teatru pojawia się w dwóch głównych rolach. Choć mawiają, że jeszcze trochę, a wyskoczy z lodówki, to chciałoby się mieć taką lodówkę.

 • Spełnione marzenie Pazury

  Kultowa komedia Olafa Lubaszenki - "Sztos", po latach doczekała się swojej kontynuacji. W sequelu filmu zagrali m.in.: Cezary Pazura, Borys Szyc i Bogusław Linda.

 • "Serce, Serduszko" Kolskiego: Jest zwiastun

  Od 21 listopada na ekranach kin będzie można zobaczyć najnowsze dzieło Jana Jakuba Kolskiego. "Serce, Serduszko" to familijny film drogi z udziałem gwiazdorskiej obsady, w której znaleźli się między innymi: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Borys Szyc i Gabriela Muskała oraz debiutująca na wielkim ekranie - Marysia Blandzi. Prezentujemy zwiastun produkcji.

 • Nie chce duetu z Borysem Szycem

  Królowa swingu - Ewa Bem nie kryje żalu do Borysa Szyca. Okazuje się, że choć minął już rok od wspólnego śpiewania, to wzięty aktor ciągle nie podziękował piosenkarce. Chodzi o zaśpiewany w duecie utwór "Hit The Road Jack", który wzbogacił jego płytę "Feelin Good".

 • Żona Borysa Szyca źle zniosła aferę wokół Zatoki Sztuki

  Justyna Nagłowska, żona Borysa Szyca i świeżo upieczona mama ich synka Henryka, przeżywa ostatnio trudne chwile. Wszystko przez aferę, która rozpętała się po emisji filmu "Nic się nie stało" - o szajce pedofilskiej w Trójmieście. Jego autor zaapelował do Szyca, by ten ujawnił informacje na temat tego, co działo się w klubie Zatoka Sztuki. Choć aktor zapewnia, że nie był świadkiem przestępstw...

Zdjęcia na temat: szyc szczerze
Dyskusje na temat: szyc szczerze
 • Re: Borys Szyc zagra w "Lekarzach"!

  Szczerze ubolewam nad tym faktem Szyc wzbudza negatywne emocje (nie muszę dodawać, ze w kobietach) Szkoda, że pojawia się w moim ulubionym serialu Fe won wara precz... Chodził po pismakach i płakał, że tvn nie zatrudnia Chyba mieli jakieś zobowiązania wobec niego, bo innego powodu nie widzę

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Powiem szczerze, że na początku, gdy usłyszałam o planach "odświeżenia" "Och, Karol" byłam temu bardzo przeciwna. Wtedy właśnie przeczytałam o możliwości obsadzenia w tej roli Filipa Bobka i zaczęłam(...) bardzo trudno u dzisiejszych aktorów. Kojarzy mi się ona ze starszym pokoleniem, ikonami polskiej sceny. Urok, który roztaczali wokół siebie np panowie Łapicki, czy Cybulski. Trudno "to" nazwać