• Informacje na temat:

  szyc z matką

Artykuły na temat: szyc z matką
 • Niezależny Borys Szyc

  Borys Szyc, znany między innymi z kryminalnej komedii "Vinci" oraz serial u "Oficer", w połowie lipca rozpocznie zdjęcia do niezależnego filmu, w którym partnerować będą mu Agnieszka Grochowska i Robert Więckiewicz.

 • Płyta z poezją Tadeusza Gajcego recytowaną przez aktora Borysa Szyca i w interpretacji muzycznej Adama Pierończyka została wydana przez Muzeum Powstania Warszawskiego jako kolejna odsłona projektu "Gajcy". Promocja wydawnictwa odbyła się w czwartek w Warszawie.

 • Borys Szyc: Zagrałem krasnoludka w "Kingsajzie"

  Nie wszyscy wiedzą, że jeden z najbardziej zapracowanych aktorów młodego pokolenia, Borys Szyc ( "Chaos" , "Job, czyli ostatnia szara komórka" ) debiutował na ekranie już w wieku 9 lat. W kultowym "Kingsajzie" Juliusza Machulskiego wcielił się w postać... krasnoludka.

 • Szyc i Adamczyk w serialu!

  Adamczyk, Ostaszewska, Szyc, Olszówka - to nie obsada ambitnej fabuły. Już w niedzielę, 6 marca, debiutuje nowy serial "Przepis na życie" , w którym pojawią się gwiazdy polskiego kina. Główną bohaterkę zagra Magdalena Kumorek, znana z serialu "Samo Życie" .

 • "Szyc to bardzo dobry aktor"

  W najnowszym filmie Feliksa Falka jej partnerem jest Borys Szyc. "Renata jest żoną głównego bohatera, psychiatry. Jest muzykiem, gra na altówce. Kocha to, co robi i kocha swoją rodzinę" - opowiada(...) wypowiada się o współpracy z Borysem Szycem. "Prywatnie - dowcipny, zabawny i żywiołowy, w jednej chwili potrafi skupić się i przeistoczyć w poważnego lekarza psychiatrii, który rozwiązuje mroczną...

 • Borys Szyc: Wygląd mało dostojny, nieinteligencki typ

  Po maturze Borys Szyc chciał zdawać na medycynę, jednak aktorstwo zwyciężyło. Teraz może zrealizować marzenie z przeszłości, a przynajmniej udawać chirurga na planie serialu "Lekarze".

 • Uroczysta premiera filmu "Piłsudski"

  W warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach w czwartek, 5 września, odbyła się premiera filmu "Piłsudski". Na uroczystym pokazie pojawił się reżyser Michał Rosa, odtwórca tytułowej roli Borys Szyc oraz pozostali aktorzy, którzy wystąpili w produkcji.

 • Młodzi filmowcy debiutują

  W Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy rozpoczęła się produkcja trzech półgodzinnych filmów fabularnych w ramach programu "30 minut". Reżyserują je filmowcy u progu swojej kariery zawodowej: Bartek Konopka, Dariusz Glazer i Dorota Lamparska, a występują m.in. Borys Szyc, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Grażyna Barszczewska i Jacek Braciak.

 • Serial z gwiazdorską obsadą

  Adamczyk, Ostaszewska, Szyc, Olszówka - aż trudno uwierzyć, że to obsada serialu, a nie ambitnej fabuły.

 • "Planeta Singli 3": Nowi bohaterowie na plakacie

  Tego jeszcze nie było! Trzecia część ulubionej komedii Polaków już za dwa miesiące w kinach! Na ekranie oprócz znanych i lubianych bohaterów serii pojawią się kolejne gwiazdy: Bogusław Linda, Borys Szyc i Maria Pakulnis. Prezentujemy oficjalny plakat idealnego filmu na Walentynki 2019 - "Planeta Singli 3" w kinach od 8 lutego.

Zdjęcia na temat: szyc z matką
Dyskusje na temat: szyc z matką
 • Re:

  Bardziej wygląda jakby Szyc pojawił się z Matką a nie dziewczyną!