• Informacje na temat:

  szykulska ewa

Artykuły na temat: szykulska ewa
 • "Leśniczówka": Ewa Szykulska nauczyła się żyć z nieuleczalną chorobą

  Ewa Szykulska, czyli matka Jacka z "Leśniczówki" i niezapomniana Helena Bogacka z "Lokatorów" i "Sąsiadów", od lat cierpi na nieuleczalną chorobę, ale - jak mówi - nauczyła się z nią żyć i nie narzeka na swój los.

 • "Kariera Nikodema Dyzmy": Fenomen serialu

  "Dyzma to postać nieśmiertelna. Ma nie tylko swoich poprzedników, ale i następców. Jest wszechobecny w każdym miejscu i w każdym czasie" - pisał o serialu wiosną 1980 roku tygodnik "Ekran". Po 35 latach od premiery, o kulisach pracy na planie opowiedzą aktorzy Grażyna Barszczewska, Ewa Szykulska i Leonard Pietraszak.

 • Ewa Szykulska: Oto prawda o jej pierwszym małżeństwie!

  ...- powiedział do niej. Ewa Szykulska nie zdecydowała na ten krok, bo nie chciała urazić dorosłych dzieci reżysera. Ale gdy dawny ukochany zmarł w październiku 2019 roku, poszła na pogrzeb i towarzyszyła(...), wynajmowali mieszkania. To im specjalnie nie przeszkadzało, bo oboje skupiali się na karierze. Ewa, która nie narzekała na brak propozycji od innych reżyserów, wybłagała, by Janusz obsadził ją także...

 • Ostatni film Stanisława Mikulskiego

  Stanisław Mikulski zagrał w ponad 60 produkcjach filmowych i telewizyjnych, zdobywając ogromną popularność wśród widzów w Polsce i za granicą. Ostatnim filmem, w którym wystąpił, jest poświęcony mu cykl filmów dokumentalnych "Ikony srebrnego ekranu".

 • Ewa Szykulska szczerze o braku dzieci!

  Ewa Szykulska (68 l.) wyjawiła, czy żałuje, że nie została matką.

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • Ewa Szykulska nadal musi chodzić na rehabilitację

  Ewa Szykulska (67 l.) pomimo problemów zdrowotnych stara się myśleć pozytywnie.

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

 • Ewa Szykulska ma już 70 lat, a wciąż działa na wyobraźnię mężczyzn!

  Ewa Szykulska, czyli niezapomniana Lala Koniecpolska z „Kariery Nikodema Dyzmy”, Danusia z „Jana Serce” i Zofia z „13 posterunku”, skończyła niedawno 70 lat, ale nie myśli o emeryturze. - Ważne jest to, co przed nami – mówi aktorka, w której kiedyś kochało się pół Polski.

 • Daniel Olbrychski: Zagrał Anioła Stróża

  - Dostałem w prezencie zagranie kogoś ważnego - Daniel Olbrychski mówi o roli Anioła Stróża w reżyserskim debiucie córki Grażyny Szapołowskiej "Piąte: Nie odchodź". Film Katarzyny Jungowskiej trafi na ekrany kin 13 marca.

Zdjęcia na temat: szykulska ewa
Wideo na temat: szykulska ewa
 • Ewa Szykulska choruje na cukrzycę

  Jak radzi sobie z problemami zdrowotnymi?

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: szykulska ewa