• Informacje na temat:

  szymon lipiński

Artykuły na temat: szymon lipiński
 • Co obejrzymy w TVN wiosną?

  Konferencję poprowadzili Szymon Majewski, Andrzej Sołtysik oraz dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak. Jak zwykle nie zabrakło nowości. Już niedługo zobaczymy na antenie dwa nowe seriale(...) - m.in. takimi sprawami zajmą się sędzia Artur Lipiński, adwokat Justyna Koska-Janusz i Piotr Ostsfi. Z kolei Bogdan Rymanowski podąży śladem superszpiega PRL-u, Mariana Zacharskiego, który w latach 70

 • Wojna na seriale

  ..., Magda Walach, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Witold Dębicki, Krzysztof Kiersznowski, Szymon Bobrowsk i Agnieszka Wagner. Nowe produkcje powstały też na potrzeby TV4 (Czwórki) . Wybierać możemy pomiędzy...

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • Yach Film: Ogłoszono nominacje

  W dniach 3-5 października w Trójmieście odbędzie się jedenasta edycja festiwalu Yach Film, na którym poznamy najlepszy polski teledysk. Wśród nominowanych do tegorocznych nagród są m.in. wideoklipy do piosenek Liroy'a, Kasi Klich, Edyty Górniak oraz zespołów Futro i Hey.

 • Bracia Karnowscy i "Przebojowe Polki" w TVP, śpiewające gwiazdy seriali w Polsacie oraz kolejne edycje znanych pozycji, w tym "Tańca z gwiazdami" w TVN - to niektóre propozycje programowe w wiosennych ramówkach telewizyjnych.

 • Wojna na seriale

  Telewizje dobrze wiedzą, że najwięcej widzów przyciągają seriale , dlatego jesienią w polskich stacjach znajdziemy wiele nowości. Co nas czeka?

 • Eurowizja: Kim są finaliści?

  Komisja Konkursowa Krajowych Eliminacji 55. Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo 2010 spośród ponad 120 kandydatur wybrała jedynie cztery kompozycje. Poniżej znajdziecie informacje na temat wykonawców, którzy powalczą o wyjazd do stolicy Norwegii.