• Informacje na temat:

  szymon majewski cyrwus

Artykuły na temat: szymon majewski cyrwus
 • Nocny Kochanek: Tomasz Karolak, Szymon Majewski i Piotr Cyrwus w teledysku "Czarna czerń"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Czarna czerń" grupy Nocny Kochanek, w którym w blackmetalowych muzyków wcielają się Tomasz Karolak, Szymon Majewski i Piotr Cyrwus. To zapowiedź szykowanej na styczeń 2019 r. nowej płyty "Randka w ciemność".

 • Cyrwus wyprzedził Majewskiego

  ...się w niej "dołowaniu" dzieci i proponują w zamian pozytywne motywowanie. W filmie wystąpił Szymon Majewski, który zdecydował się na zostanie ambasadorem kampanii, bo sam kiedyś miał problemy w szkole(...) Piotr Cyrwus, znany jako Rysio z "Klanu"), pada w nim wiele niecenzuralnych słów i mocnych sformułowań. Mafiozi chcieli pokazać, jak nie należy traktować zwierząt. Aby wzmocnić przekaz, zamierzali...

 • Piotr Cyrwus: Rysiek z "Klanu" nie umarł?

  Ujawnia, że wielokrotnie proponowano mu udział w "Tańcu z Gwiazdami". - Teraz, po pierwsze, nie znalazłbym na to czasu, a po drugie - nie mam już takiej potrzeby - mówi Piotr Cyrwus, którego oglądać możemy obecnie w serialu "Na Wspólnej". Aktor twierdzi też, że producent "Klanu" wciąż namawia go do powrotu do kultowej telenoweli.

 • Nowa rola "Ryśka"

  Rysiek z "Klanu" stał się kultową postacią. Jednak Piotr Cyrwus dopiero po odejściu z serialu robi karierę.

 • Nowe oblicze Piotra Cyrwusa

  Przyzwyczaił nas do ról spokojnych, stonowanych mężczyzn i wzorowego ojca. Piotr Cyrwus jednak w gościnnym występie w serialu pokaże całkiem inne oblicze - choleryka i szowinisty!

 • Pokaże się z innej strony

  Gra w teatrze, planuje udział w kilku serialach. Tymczasem zobaczymy go... śpiewającego w programie satyrycznym na żywo. Piotr Cyrwus zdradza, jaki rodzaj humoru bawi go najbardziej i od czego, jego zdaniem, zależy udana rola.

 • Nocny Kochanek: Zobacz teledysk "Randka w ciemno"

  ..."Randka w ciemno" to kolejna zapowiedź nowej płyty "Randka w ciemność" Nocnego Kochanka. Wcześniej grupa zaprezentowała klip do utworu "Czarna czerń", który miał swoją premierę na Pol'and'Rock Festival 2018 . W blackmetalowych muzyków w tym teledysku wcielili się Tomasz Karolak , Szymon Majewski i Piotr Cyrwus . Album "Randka w ciemność" do sprzedaży trafi 11 stycznia 2019 r. Sprawdź...