• Informacje na temat:

  szymon majewski dzieci

Artykuły na temat: szymon majewski dzieci
 • Szymon Majewski: Wymarzony prezent na urodziny

  ...1 czerwca to nie tylko święto wszystkich dzieci, ale też Szymona Majewskiego. Tego dnia showman obchodzi bowiem urodziny. "W fakcie, że urodziłem się w Dniu Dziecka niektórzy znajdują wytłumaczenie, dlaczego jestem taki rozbrykany" - mówi PAP Life solenizant. W tym roku na urodziny dostał nietypowy prezent - możliwość przeprowadzenia wywiadu ze swoim idolem, Kazikiem Staszewskim.

 • 45. urodziny Szymona Majewskiego

  Nie tylko dzieci obchodzą 1 czerwca swój dzień. Powody do świętowania ma także showman Szymon Majewski, który w piątek kończy 45 lat.

 • Szymon Majewski nie rokuje

  Szymon Majewski rzuca koło ratunkowe dzieciom, które są gnębione i niedoceniane przez nauczycieli. Dziennikarz opowiada o swoich szkolnych doświadczeniach, tutorach i dalszych planach.

 • Szymon Majewski z Orderem Uśmiechu

  Dziennikarz i satyryk Szymon Majewski znalazł się wśród nowych kawalerów Orderu Uśmiechu - odznaczenia przyznawanego na wniosek dzieci.

 • Szymon Majewski: Nie będę nagle tańczył z gwiazdami

  Szymon Majewski nie wyklucza powrotu do telewizji. Nie zamierza jednak występować w popularnych programach, typu "Taniec z gwiazdami" lub "Azja Express". Chciałby natomiast zrealizować program, w którym ciekawie pokazywałby niezbyt atrakcyjne turystycznie zakątki Polski, m.in. Wąchock i Radom.

 • Szymon Majewski: Boję się Krystyny Jandy

  W piątek Szymon Majewski zadebiutuje na deskach Och-teatru. Zagra w spektaklu, który sam napisał. Zobaczymy go w monologu o relacjach damsko-męskich "One Mąż Show". Jak wspomina, z przystanku spod dawnego kina Ochota jeździł autobusem na randki z przyszłą żoną...

 • Szymon Majewski jest "emo"?

  W rozmowie z magazynem "Gala" Szymon Majewski zdradził swoje muzyczne fascynacje: "Oglądając na YouTube fragment koncertu Depeche Mode, miałem łzy w oczach" - przyznał, odpowiadając na pytanie co go wzrusza. "Ostatnio popłakuję też przy teledyskach Placebo" - kontynuował komik. Zachowanie Szymona Majewskiego spotkała się z ciekawą reakcją jego dzieci: "Powiedziały mi: Tato, jesteś emo...

 • Szymon Majewski kończy 50 lat

  Szymon Majewski świętuje 50 urodziny. "Nie wyglądam na swój półwiek" - żartuje znany showman, którego urodziny przypadają w Dzień Dziecka. Gwiazdor dodaje, że z okazji urodzin ułaskawia wszystkich, z którymi miał na pieńku.

 • Cyrwus wyprzedził Majewskiego

  ...potrzeby kampanii "Kup Indeks" Stowarzyszenia Wiosna. Kampania zachęca do wspierania Akademii Przyszłości, czyli działań na rzecz dzieci, które nie radzą sobie w szkole. Organizatorzy akcji sprzeciwiają się w niej "dołowaniu" dzieci i proponują w zamian pozytywne motywowanie. W filmie wystąpił Szymon Majewski, który zdecydował się na zostanie ambasadorem kampanii, bo sam kiedyś miał problemy w szkole...

 • Proces Majewskiego umorzony

  Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa umorzył w środę, 31 października, proces karny, wytoczony telewizyjnemu satyrykowi Szymonowi Majewskiemu przez posłankę Samoobrony Danutę Hojarską.