• Informacje na temat:

  szymon majewski kupił

Artykuły na temat: szymon majewski kupił
 • Terentiew zachwycona żenadą Majewskiego: Bardzo mi się podobało

  Występ Szymona Majewskiego na tegorocznym festiwalu TopTrendy okrzyknięty został przez internautów największą żenadą ostatnich miesięcy. Nina Terentiew jest jednak zachwycona i planuje rozpocząć z satyrykiem rozmowy...

 • Zbyt abstrakcyjny Szymon Majewski

  Jedną z gwiazd polskiego festiwalu YouTube'a, który 6 grudnia odbędzie się na warszawskim Torwarze, będzie Szymon Majewski. Popularny showman wyznaje, że raczej nie wiąże swojej przyszłości z internetem. "Jestem zbyt abstrakcyjny dla internautów" - stwierdza.

 • Książkiewicz chce mieć dziecko

  Weronika wyznała ostatnio, że kupiła sobie małego pieska po to, by... przygotować się do bycia matką.

 • Szymon Majewski: Bez brody wyglądam na leszcza

  Jak głosi łacińska maksyma, broda nie czyni filozofem. Zdaniem Szymona Majewskiego może jednak przydać męskości. "Do tej pory wyglądałem na leszcza. Dzięki brodzie zacząłem przypominać chłopa" - twierdzi satyryk.

 • "Krew z krwi": Będzie 2. sezon!

  ..." opowiada o 42-letniej Carmen Rocie-Majewskiej, córce byłego mafijnego bossa z Trójmiasta i żonie przemytnika. Kobieta wiedzie życie z dala od kryminalnego półświatka i wychowuje trójkę dzieci, do(...), Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski, Iwona Bielska czy Małgorzata Buczkowska. Reżyserem pierwszej serii był Xawery Żuławski.

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • Serialowy przewodnik

  ...zastanawia się, kiedy erotyczny filmik z jego udziałem zobaczy ojciec. Hubert ma wątpliwości, czy Majka kiedykolwiek mu wybaczy i znowu zaufa. Szymon radzi, by uzbroił się w cierpliwość i porozmawiał(...) do siebie. Uraz okazuje się niegroźny. Uwikłany w nielegalne interesy Zieliński uprowadza ojca i syna Majewskiej. Śledztwo musi ujawnić, kto jest prawdziwym szpiegiem w wydziale Kaszowskiego...

 • Kto po Szymonie Majewskim?

  Dowcipny, inteligentny, na czasie. "Szymon Majewski Show" debiutował w 2005 r. Rok później jego "mózg" otrzymał Telekamerę, a w 2007 i 2009 kolejne. Rok temu Szymon Majewski jako 14. i jak dotąd ostatnia osoba, otrzymał Złotą Telekamerę.

 • Kolejna rola "z pazurem"

  Jankowską podziwiałam już u Szymona ('Szymon Majewski Show' - przyp. red.), płakałam ze śmiechu na jej skeczach. Myślałam sobie, że to musi być świetna aktorka, bo sparodiować kogoś jest bardzo trudno. Kiedyś(...) kontrakty. Czy będąc tak zaganianą, masz czas, by zrobić prezenty gwiazdkowe? - Oczywiście! Robię je w biegu cały czas. Trochę kupiłam w Malborku, przy okazji filmu o Klossie, trochę w Krakowie...

 • Gwiazdy na Off Plus Camera

  Dwa konkursy, sekcje filmowe, retrospektywy, spotkania i koncerty złożą się na rozpoczynający się 12 kwietnia w Krakowie Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Plus Camera. Tegorocznymi gośćmi festiwalu będą m.in. aktorzy Josh Hartnett, Udo Kier i reżyser Costa Gavras.