• Informacje na temat:

  szymon majewski show euro

Artykuły na temat: szymon majewski show euro
 • Szymon Majewski świrem roku!

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

 • Majewski zmieni TVN na TVP?

  Program "Szymon na żywo" prawdopodobnie nie pojawi się już w jesiennej ramówce TVN. Pojawiły się informacje, że Szymon Majewski prowadzi rozmowy na temat przejścia do TVP.

 • Poznajmy nominowanych!

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? 2 lutego poznamy laureatów plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" 2009.

 • Dla kogo Telekamery?

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? Dziś poznaliśmy nominacje do Telekamer "Tele Tygodnia" 2009.

 • Doda i Justyna: Świry

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

 • Jesienna ramówka TVN

  ..."You can dance - po prostu tańcz!". Ze swoim show powróci na antenę także Szymon Majewski. Od jesieni do ramówki wrócą dotychczasowe programy: "Teraz My!", "Fakty", "W11", "Detektywi", "Sędzia Anna Maria(...) domu mody. Serial będzie można oglądać od 6 października od poniedziałku do piątku o godz. 17.55. Nowością jest też show "Mam talent!", w którym uczestnicy z całej Polski będą mieli możliwość...

 • Kryzysowy sylwester po polsku

  ...początek zaprezentuje się grupa Kosmo , a w dalszej kolejności zobaczyć będzie można m.in. SheMoans (dziewczyny znane z programu "Szymon Majewski Show"), grupę Ira , Urszulę , Formację Nieżywych(...) i San Sebastian jako Europejskich Stolic Kultury 2016, folkowa R.U.T.A. zagra w towarzystwie muzyków ukraińskich i baskijskich, zaś ludowe instrumenty z nowoczesną hiphopową elektroniką połączy...