• Informacje na temat:

  szymon majewski show powraca

Artykuły na temat: szymon majewski show powraca
 • Szymon Majewski: Mniej polityki

  Po kilkutygodniowej przerwie na telewizyjne ekrany powraca "Szymon Majewski Show". W programie nastąpią zmiany. Będzie mniej polityki, a więcej rozrywki.

 • Kogo wyśmieje Szymon Majewski?

  Najpopularniejszy polski program satyryczny we wrześniu powraca na antenę. Jego realizatorzy przygotowali nową serię zabawnych scen i skeczy.

 • Szymon Majewski: Gen szaleństwa

  Znamy go jako znakomitego showmana. Jednak to tylko poza, bo w życiu prywatnym Szymon Majewski (45 l.) jest odpowiedzialnym, kochającym mężem i ojcem. Znajduje czas na przemyślenia i refleksje(...). Z panem chyba nie można się nudzić! Zastanawiam się jak wygląda życie z najpopularniejszym showmanem w Polsce? Szymon Majewski: - Na początku muszę się do czegoś przyznać. Ja tylko zakładam taką...

 • Powraca "Dzień Dobry TVN"

  Już jutro, 5 września, na antenę stacji TVN powraca codzienny program śniadaniowy - "Dzień Dobry TVN". Producenci przygotowali kilka niespodzianek dla widzów, wśród nich nowe propozycje programowe.

 • Do kogo należy jesień w TV?

  Bitwy na seriale idą do lamusa. Tegoroczna jesień to już prawdziwa wojna z użyciem najcięższej broni - różnego rodzaju show z udziałem gwiazd, gwiazdeczek i osobowości telewizyjnych. Kto w najbliższych miesiącach idzie do rezerwy, a kto do pierwszego szeregu?

 • Mucha, dziewice i milionerzy

  Telewizja TVN wiosną 2010 roku stawia na sprawdzone pozycje rozrywkowe. Wśród nowości pojawią się dwa seriale oraz nowy program reality-show Magdy Gessler. Z kolei "Milionerzy" będą mogli korzystać z czwartego koła ratunkowego. Co jeszcze pokaże wiosną TVN?

 • Jesienna ramówka TVN

  ..."You can dance - po prostu tańcz!". Ze swoim show powróci na antenę także Szymon Majewski. Od jesieni do ramówki wrócą dotychczasowe programy: "Teraz My!", "Fakty", "W11", "Detektywi", "Sędzia Anna Maria(...) domu mody. Serial będzie można oglądać od 6 października od poniedziałku do piątku o godz. 17.55. Nowością jest też show "Mam talent!", w którym uczestnicy z całej Polski będą mieli możliwość...

 • TVN - na wiosnę trochę nowości

  ...sezonu. Wieczorne sobotnie pasmo zajmą filmy fabularne. Dla kinomaniaków TVN proponuje m.in. "Testosteron", "Posejdon", "Superman powraca", "Pan i Pani Smith", "Shrek 1 i 2","Sahara" czy "Batman: Początek". Sobota jednak to przede wszystkim kolejny sezon "Niani". Wraz z początkiem marca ruszą kolejne edycje swoich najbardziej popularnych programów, jak "Szymon Majewski Show" (poniedziałki 21.30