• Informacje na temat:

  szymon majewski żona magda

Artykuły na temat: szymon majewski żona magda
 • Kto po Szymonie Majewskim?

  Dowcipny, inteligentny, na czasie. "Szymon Majewski Show" debiutował w 2005 r. Rok później jego "mózg" otrzymał Telekamerę, a w 2007 i 2009 kolejne. Rok temu Szymon Majewski jako 14. i jak dotąd ostatnia osoba, otrzymał Złotą Telekamerę.

 • Szymon Majewski: Żona jest dla mnie nieustanną inspiracją

  W książce "Życie w pożyciu", która jest zbiorem felietonów, Szymon Majewski dzieli się swoimi przemyśleniami na temat relacji małżeńskich. "Śmiało mogę powiedzieć, że z mojej żony mógłbym zrobić doktorat" - zapewnia showman w wywiadzie.

 • ​Romantyczny tatuaż Szymona Majewskiego

  Na okładce swojej najnowszej książki Szymon Majewski prezentuje tatuaż, jaki nosi na ramieniu. Rysunek przedstawia serce z dwoma patyczakami w środku. Pierwszy symbolizuje Majewskiego, a drugi jego żonę. Showman wykonał tatuaż, by uczcić 15. rocznicę ślubu.

 • Cierpię za miliony!

  ...- Przez wiele lat proponowano mi udział w reklamach. Tym razem stwierdziłem, że jeżeli mam to zrobić, to raz a dobrze i na moich warunkach - mówi Szymon Majewski. Słynny prezenter i autor programu "Szymon Majewski Show" opowiada o głośnej aferze związanej z jego gażą za udział w reklamie, o tym komu i za co przyłożył, z jakiego powodu wylądował u psychologa i czy lubią się z Kubą Wojewódzkim.

 • Musi się lansować!

  Jeszcze niedawno Szymon Majewski nie pojawiał się nawet na najważniejszych imprezach TVN-u, którego od lat jest gwiazdą. Dlaczego to się zmieniło?

 • Kto pojedzie na Eurowizję?

  ..., a także u największych gwiazd polskiego show-biznesu (Maryla Rodowicz, Kayah, Krystyna Prońko, O.S.T.R.). Shemoans to - od 2009 roku - muzyczna atrakcja programu Szymon Majewski Show. Obecnie dziewczyny(...) także śpiewały. Sharon Osbourne, żona i menedżer słynnego Ozzy'ego Osbourne'a, stwierdziła jako jurorka: "Jesteście bardzo zdolne i droga do kariery stoi przed wami otworem". Trio pochwalił również...

 • Powraca "Dzień Dobry TVN"

  ...światowego formatu - Emmanuelle Seigner - aktorka, wokalistka i żona Romana Polańskiego, a także wszyscy bohaterowie 10. jubileuszowej edycji "Tańca z gwiazdami", którzy zaprezentują się w pełnej krasie. Oprócz tego potrawy kuchni żydowskiej przygotuje Michał Piróg, a pomoże mu w tym aktorka Kasia Zielińska. W niedzielę Szymon Majewski opowie o kulisach powstawania nowej edycji swojego show...

 • "Depresja komika": Showman i terapeuta

  ..., Krzysztof Materna, Szymon Majewski, Michał Figurski, Magda Umer, Małgorzata Braunek, Anda Rottenberg, Jerzy Wenderlich, Marek Koterski. Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze...

 • Zbigniew Wodecki nie żyje. Gwiazdy żegnają artystę

  ...nieodwracalnych obrażeń. Odszedł od nas w dniu 22 maja w jednym z Warszawskich szpitali. Żona i dzieci byli przy nim. Zostanie pochowany w ukochanym Krakowie" - napisano w informacji na stronie artysty(...) Majewska , Szymon Wydra & Carpe Diem , Jula, Wojtek "Łozo" Łozowski z Afromental i Paulina Młynarska .

Zdjęcia na temat: szymon majewski żona magda
Wideo na temat: szymon majewski żona magda
 • Szymon Majewski opowie o konfliktach z żoną

  W warszawskim Och-Teatrze odbędzie się premiera spektaklu „One Mąż Show!”, w którym Szymon Majewski opowie o 25 latach znajomości ze swoją żoną Magdą i o życiu we dwoje. Będzie to monolog okraszony(...) Szymon Majewski.