• Informacje na temat:

  szymon niemiec

Artykuły na temat: szymon niemiec
 • Szymon Majewski: Wymarzony prezent na urodziny

  ...1 czerwca to nie tylko święto wszystkich dzieci, ale też Szymona Majewskiego. Tego dnia showman obchodzi bowiem urodziny. "W fakcie, że urodziłem się w Dniu Dziecka niektórzy znajdują wytłumaczenie, dlaczego jestem taki rozbrykany" - mówi PAP Life solenizant. W tym roku na urodziny dostał nietypowy prezent - możliwość przeprowadzenia wywiadu ze swoim idolem, Kazikiem Staszewskim.

 • Szymon Hołownia: Inspirują mnie święci

  Niedoszły zakonnik, dziennikarz, pisarz. Szymon Hołownia opowiada o swoich faworytach w „Mam talent!”, pracy na drugim końcu świata i nowych planach.

 • Szymon Wydra i ptasie kupy

  Szymon Wydra pochodzi z Radomia: "To biedne miasto. Można tu mocno dostać w kość. Ludzie nie mają pieniędzy. Pracy jest mało, pieniędzy też. A jednak radomianie to twardzi ludzie, potrafią sobie radzić w trudnych sytuacjach..." - opowiada "Super Expressowi". "Wychowywała mnie babcia Ania ze strony mamy. Była Ukrainką. W czasie wojny trafiła na roboty do Niemiec, potem osiedliła się w Radomiu. Tu...

 • Co słychać u Szymona Wydry? W "DDTVN" opowiadał o swojej córce

  Szymon Wydra był jedna z największych gwiazd pierwszej edycji polskiego "Idola". Dziś nadal kontynuuj swoją przygodę z muzyką w zespole Carpe Diem, a ponadto jest szczęśliwym mężem i ojcem. O swojej córce opowiadał w "Dzień Dobry TVN".

 • Nie żyje reżyser i aktor Szymon Szurmiej

  W wieku 91 lat zmarł w Warszawie Szymon Szurmiej, aktor, reżyser, działacz społeczności żydowskiej, dyrektor naczelny i artystyczny Teatru Żydowskiego im. Estery Rachel i Idy Kamińskich. Zawsze pamiętał kim jest - mówi o zmarłym naczelny rabin Polski Michael Schudrich.

 • Szymon Hołownia: Chcę kandydować w wyborach prezydenckich

  Szymon Hołownia ogłosił w niedzielę w Gdańsku, że zamierza kandydować w wyborach prezydenckich. Zapowiedział, że chciałby być prezydentem wszystkich Polaków, a nie wyborców jednej partii. Zadeklarował, że chce przyjaznego rozdziału Kościoła od państwa.

 • Szymon Majewski boksuje

  Dla Szymona Majewskiego sposobem na ucieczkę od codziennych spraw jest trening na bokserskim ringu. "Wszyscy się śmieją, gdy widzą mnie w rękawicach" - przyznaje komik, który bardziej niż wojownika przypomina pacyfistę.

 • Szymon Majewski kończy 50 lat

  Szymon Majewski świętuje 50 urodziny. "Nie wyglądam na swój półwiek" - żartuje znany showman, którego urodziny przypadają w Dzień Dziecka. Gwiazdor dodaje, że z okazji urodzin ułaskawia wszystkich, z którymi miał na pieńku.

 • ​Szymon Majewski: Byłem słabym uczniem

  ..."Polonista kazał mi wychodzić z lekcji się wygalopować, bo miałem za dużo energii" - wspomina szkolne czasy Szymon Majewski. Znany showman zdradza, że był słabym uczniem i zdarzało mu się wagarować. "Jeśli byłem w szkole, byłem nieprzytomny" - dodaje.

 • Wyśmieją Szymona Majewskiego

  Na festiwalu wystąpi 20 polskich komików, m.in.: Abelard Giza, Karol Kopiec, Kacper Ruciński, Waldek Nowak, Krzysztof Unrug, Kasia Piasecka. W ramach roastu Szymona Majewskiego komicy będą wyśmiewać wady i ułomności celebryty. Roast to odwrotność benefisu, gdzie zadaniem komików jest wyśmianie bohatera występu - wyjaśnił PAP Life Gaweł Feliga, jeden z komików. Po wysłuchaniu szyderczych uwag na...

Zdjęcia na temat: szymon niemiec
Wideo na temat: szymon niemiec
 • Stać mnie na więcej

  Zdecydowanie stać mnie na więcej, stać mnie na filmy, które powstają w USA, stać mnie na filmy, które oglądam z zazdrością - mówi nam aktor Szymon Bobrowski - Nie dostaję takiego materiału, o jakim marzę - dodaje.

 • "Policjantki i policjanci": Odcinek 636.

  z dzieciakami odwiedza Zapałę w szpitalu. Wpada tam na Beatę. Między kobietami dochodzi do konfrontacji. Asia Zatońska denerwuje się wieczornym spotkaniem z rodziną Szymona. Podczas uroczystej kolacji

 • "Policjantki i policjanci": Odcinek 568.

  przeczuć. Kiedy Mikołaj (Mariusz Węgłowski) dowiaduje się co zawierało pismo, podejmuje szokującą decyzję, która kompletnie odmieni jego życie. Zakochani Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel(...) wątpliwości, czy związek sprzed lat jest rzeczywiście całkowicie zamkniętą przeszłością dla Szymona. Z kolei Wojtek (Bartłomiej Piekarski) zdaje sobie sprawę ze swoich uczuć do Zuzy (Maryla Morydz